Головна АТО Завершилася шоста хвиля мобілізації!

Завершилася шоста хвиля мобілізації!

658

vlcsnap-2015-08-17-14h58m46s138Завершилася шоста черга мобілізації українців до війська. Наразі вона є останньою із передбачених президентським Указом на цей рік. Водночас військовозобов’язаних й далі кликатимуть у військкомати для уточнення данних, так формуватимуть електронний реєстр потенційного мобілізаційного ресурсу. Планове завдання на шосту чергу мобілізації Тернопільщина виконала приблизно на 41 %.

План шостої черги мобілізації Тернопільщина недовиконала більш як на половину. Недобір військовозобов’язаних, готових захищати Україну на Сході, в Тертнопільській області військовий комісар пов’язує із наближенням місцевих виборів, коли влада на місцях зумисне недопрацювала, аби задобрити до себе населення.

Визначили планове завдання кожному району, кожній сільській раді, яким доведено під розпис і з кожної сільської ради чи з кожного міста повинна була піти певна кількість людей. Але завдяки тому, що громади наші готуються масово до виборів і щоб себе якимось чином прикрити і розказати, що от, комісаріати не виконують завдання, хоча ще раз наголошую, що завдання мають виконувати органи місцевої влади згідно чинного законодавства, з органами місцевого самоврядування. Тому піар, передвиборна кампанія почалась і вона продовжується, – вважає військовий комісар Тернопільської області Володимир Катинський

Через недобір при мобілізації на передовій затримаються ті бійці, які саме чекають на демобілізацію, каже військовий комісар. Тим часом військкомати продовжуть свою роботу, зокрема зі створення електронного реєстру військовозобов’язаних, який хочуть сформувати до кінця року. Відтак людей на проходження медкомісій і уточнення данних далі викликатимуть повістками.

Да, будуть приходити. Да, будуть списками викликати, тому що ми маємо уточнити всі данні, які приховуються в тому числі і сільськими радами і жеками, ми маєм це виводити. в тому числі і щоб в електронному реєстрі вони були зареєстровані, далі ця робота буде продовжуватись, – запевнив Володимир Катинський

Із закінченням шостої черги мобілізації (планово останньої на цей рік) відправки військовозобов’язаних до війська зупиняються. Тим часом запрошують охочих служити за контрактом.  Коли і чи планує Президент Указ щодо наступних черг мобілізації – поки не відомо.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here