додому благоустрій Від завтра у Тернополі тролейбус №9 курсуватиме за новим маршрутом

Від завтра у Тернополі тролейбус №9 курсуватиме за новим маршрутом

889

vlcsnap-2015-06-25-15h27m37s27

Від завтра у Тернополі тролейбус №9 курсуватиме за новим маршрутом. Уже завершили роботи з облаштування нової тролейбусної лінії вулицями Академіка Корольова – Академіка Сахарова – Романа Купчинського. Тому вже з 26 червня тролейбус №9 поїде і цими вулицями.

 

Прокладаючи нову тролейбусну лінію у Тернополі, запланували облаштувати три зупинки громадського транспорту – на вулиці Корольова, навпроти 10-поверхового будинку, на вулиці Сахарова, навпроти обласної дитячої лікарні і на вулиці Купчинського, біля другої міської поліклініки. Роботи з прокладення тролейбусної лінії уже завершені і в ці вихідні мешканці зможуть їхати тролейбусом №9 за новим маршрутом. Окрім цього у Тернополі облаштують ще дві тролейбусні лінії на масивах “Східний” та “Дружба”.

– Наступна тролейбусна лінія з’єднає вулиці Лучаківського, Тролейбусну, а третя тролейбусна лінія буде йти по “Східному” масиві, яка піде через Протасевича, Лесі Українки, Довженка і знову вийде на вулицю Лесі Українки. Це три спальних района, де живе велика кількість людей, які будуть мати можливість вже цієї осені користуватися тролейбусами,  – каже  СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя.

Також цього року оновлять тролейбусний парк міста. Вже влітку влада міста закупить вісім тролейбусів чеського виробництва.