Головна благоустрій Від завтра у Тернополі тролейбус №9 курсуватиме за новим маршрутом

Від завтра у Тернополі тролейбус №9 курсуватиме за новим маршрутом

438

vlcsnap-2015-06-25-15h27m37s27

Від завтра у Тернополі тролейбус №9 курсуватиме за новим маршрутом. Уже завершили роботи з облаштування нової тролейбусної лінії вулицями Академіка Корольова – Академіка Сахарова – Романа Купчинського. Тому вже з 26 червня тролейбус №9 поїде і цими вулицями.

 

Прокладаючи нову тролейбусну лінію у Тернополі, запланували облаштувати три зупинки громадського транспорту – на вулиці Корольова, навпроти 10-поверхового будинку, на вулиці Сахарова, навпроти обласної дитячої лікарні і на вулиці Купчинського, біля другої міської поліклініки. Роботи з прокладення тролейбусної лінії уже завершені і в ці вихідні мешканці зможуть їхати тролейбусом №9 за новим маршрутом. Окрім цього у Тернополі облаштують ще дві тролейбусні лінії на масивах “Східний” та “Дружба”.

– Наступна тролейбусна лінія з’єднає вулиці Лучаківського, Тролейбусну, а третя тролейбусна лінія буде йти по “Східному” масиві, яка піде через Протасевича, Лесі Українки, Довженка і знову вийде на вулицю Лесі Українки. Це три спальних района, де живе велика кількість людей, які будуть мати можливість вже цієї осені користуватися тролейбусами,  – каже  СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя.

Також цього року оновлять тролейбусний парк міста. Вже влітку влада міста закупить вісім тролейбусів чеського виробництва.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here