додому суспільство Весільні церемонії на “Острівку кохання” дозволені

Весільні церемонії на “Острівку кохання” дозволені

1306

Красиві декорації, романтична церемонія та оригінальне місце її проведення. Як тільки не намагаються прикрасити своє весілля сучасні молодята. Серед тернопільських пар популярним для виїзних церемоній місцем став "Острівець кохання". І хоча відбуваються вони там вже років 7, бурхливе обговорення викликали саме тепер. То чи можна одружуватись в місцях громадського відпочинку і кому – дізнавалась Ольга Савуляк.

З часу весільної церемонії пана Ігоря пройшло вже 35 років.

– А, то вже давно було…

– А провели б її так як зараз, в альтанці?

– Ну, цікаво.

Красива біла альтанка на "Острівці кохання" біля Тернопільського ставу для виїзних весільних царемоній місце дуже вдале. Саме тому його обирають дедалі більше молодят. Та останнім часом такі церемонії викликають жваве обговорення серед тернополян у соцмережах. Одні ініціативу підтримують, інші – проти, мовляв, це заважає перехожим. Виконувач обов'язків керівника "Об'єднання парків культури і відпочинку" Богдана Олещук законність таких подій на території парку імені Шевченка підтверджує.

Богдана Олещук, в. о. керівника КП "Об'єднання парків культури і відпочинку": "Це будь-хто, хто побажає, будь-ласка. Йдете у фірму, яка проводить такі виїзні царемонії, бо це Об'єнання парків не проводить, берете дозвіл в міській раді, вони надають дозвіл, заключається з нами договір і ласкаво просимо на острівок на виїзну церемонію".

Виїзні церемонії для тернополян вже давно не дивина. На самому острівці їх проводять ще з 2005 року. Та й фірм, які організовують такі весільні царемонії, вистачає. І облаштовують вони не лише "Острівець кохання". Звичайно ж, не безкоштовно. Бо коштують і декорації, і оренда території.

Богдана Олещук, в. о. керівника КП "Об'єднання парків культури і відпочинку":

– Оренда десь 300-400 грн.

– За годину?

– Так.

Ці гроші, запевняє Богдана Олещук, спрямовують на розвиток парку.

Богдана Олещук, в. о. керівника КП "Об'єднання парків культури і відпочинку": "На розвиток нам йде. А для чого ж нам це? Починались ці церемонії, коли ще була дерев'яна альтанка, потім був період, коли ми обложили бруківкою, а зараз реконструкція повністю острівка".

Ми запитали тернополян:

"- Чого воно мені може заважати? Навпаки, діти радіють, дивляться. – Тобто ви за таку ідею? – За".
" – Це гарно, біля озера, окремо від всіх. Це класно, проводити тут церемонію".
" – Ні, чому заважає, взагалі було б дуже гарно. – Свою церемонію тут би провели? – Звичайно".

Весільна церемонія – справа гучна. Попри це щастя інших не може заважати навіть рибалкам, для яких тиша – на вагу золота:

– Я думаю, не дуже.

– Тобто ви не проти?

– Ні, я не проти.