додому Новини Vbet Poker – розумний вибір покер-руму для українців

Vbet Poker – розумний вибір покер-руму для українців

989

Vbet – європейська букмекерська контора, яка співпрацює з відомими футбольними клубами (Арсенал, Монако). Компанія розширила спектр послуг і додала покерний розділ. ВБет покер – відносно молода покерна кімната, тому активно запрошує нових користувачів вигідними акціями, доступними турнірами та слабким полем гравців. Розглянемо основні особливості руму, які приваблюють гемблерів.

Депозити та кешаути на Vbet

Кожен покерист перед початком гри стикається з таким процесом, як депозит, тому логічно почати стислий огляд руму саме з каси. На Вбет можна скористатися більшістю популярних платіжних систем для поповнення рахунку та виведення коштів з нього:

 • Visa/Mastercard
 • Монобанк
 • Приватбанк
 • GPay
 • Apple Pay
 • Криптовалюта
 • ..і навіть термінали

Відмітимо, що українці можуть вести фінансові операції в гривнях. По-перше, це дуже спрощує процес розрахунків, а по-друге, гравці не втрачають гроші на конвертації валюти. Мінімальний депозит з картки складає 10 гривень, і це великий плюс для новачків, тому що є можливість не ризикувати великими сумами.

В жодному покер-румі, окрім Vbet UA, немає можливості поповнювати на 25 центів. В терміналах “мінімалка” трохи вище: 20 гривень. Хайролерів теж не обділили, і вони мають можливість поповнювати акаунт на один мільйон гривень криптовалютою.

Щодо виведення коштів, то три основних моменти, які потрібно запам’ятати, наступні:

 • Кешаут можна зробити лише тим платіжним методом, яким гравець робив депозит. Тобто не можна поповнити з Visa, а вивести криптовалютою.
 • Перед виведенням коштів обов’язково потрібно пройти верифікацію. Для цього відішліть фото своїх документів службі безпеки руму.
 • Мінімальна сума кешауту складає 25 гривень.

Можна зробити висновок, що каса у покер-румі дуже зручна у користуванні і має багато плюсів: доступні ліміти на депозит та кешаут, широка лінійка вибору платіжних систем.

У що пограти на Вбет: кеш, турніри, Спін&Го

Отож, припустимо, що гравець поповнив рахунок Vbet і шукає, у що пограти. З цим проблем у руму немає, доступні три основні категорії, про які читайте далі.

Кеш-гра

Зручний фільтр в основному лобі дозволяє знайти гру по наступним параметрам:

 • Гра: NL Холдем, NL Холдем 6+, PL Омаха 4, PL Омаха 5, PL Бадугі
 • Бай-ін: від 0,4€ до 4 000€
 • Ставки: від 0,01€/0,02€ до 10€/20€
 • Макс.гравці: 6

Одразу після вибору параметрів система автоматично знаходить оптимальний стіл для гравця.

Спін&Го

Спіни на Вбет – популярна дисципліна, на це вказує те, що цей розділ розмістили на другому місці після кешу (звичайні турніри йдуть на третьому). У гравців є можливість прийняти участь в Спінах з бай-інами від 0,5€ до 500€.

Учасники турнірів за 500 євро мають шанс виграти 1 мільйон євро. До речі, нікнейми покеристів, яким вдалося виграти найбільші призові за останній час, вказані в цьому ж лобі у правій частині екрану.

Турніри

Турнірів на Вбет покер у буквальному сенсі слова дуже багато, можна грати хоч цілий день, якщо є можливість. Для новачків важливі фріроли, а їх на Vbet достатньо. При чому, більшість з них є сателітами, які дозволяють відібратися безкоштовно у престижні івенти з великими гарантіями.

Зверніть увагу на Щомісячний Мейн Івент, який проходить в останню суботу кожного місяця о 19:00. Бай-ін в Головну Подію складає 3 500 гривень, але є можливість відібратися і дешевше: за допомогою доступних сателітів. Учасники івенту змагаються за солідний призовий фонд: 1 575 000 гривень.

Бонуси на Vbet UA для українських покеристів

Нові гравці покер-руму можуть отримати вигідний бонус 300% на перший депозит до 87 000 гривень. Його можна активувати таким чином:

 1. Зареєструватися на сайті.
 2. Відкрити розділ покер, скачати клієнт і обрати нікнейм.
 3. Зробити депозит від 320₴ і отримати бонус.

На акаунт гравця бонус нараховують частинами у вигляді рейкбеку. При поповненні рахунку від 16 000 гривень гравець отримує 70% рейкбеку. Від 320₴ до 1 599₴ – 40% рейкбеку.

Також для активних кеш-гравців проходить королівський лідерборд із загальним призовим фондом 232 500₴. Кожні 10 днів ця сума розподіляється між топ-15 учасниками таблиці лідерів. Тобто кожен місяць Вбет розігрує понад 500 000 гривень в таких лідербордах. Всього їх проходить три, в залежності від обраного ліміту. Із повними умовами акції можна ознайомитися на офіційному сайті покерної кімнати.

Висновки

Vbet Poker стрімко набирає популярність серед любителів покеру. Це легко можна пояснити високим рейкбеком до 70% і зручною касою.

Українцям доступна Cashier в гривнях, що значно полегшує фінансові операції. 300% бонус на перший депозит,  мінімальне поповнення 10 гривень, мінімальний кешаут 25 гривень  – таке ви не знайдете в інших покер-румах.

Але один з найголовніших плюсів руму – це слабке поле гравців. Більшість з них перейшли із букмекерського розділу і тільки нещодавно вивчили покерні комбінації. Це означає, що їх легко обігрувати і показувати плюсовий результат на дистанції. Хоча, перш за все, потрібно добре працювати над своє грою, щоб стати професійним покеристом на Vbet Ukraine.

 

Джерело: https://cardmates.ua/