додому освіта В Україні завершилася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

В Україні завершилася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

517

В Україні завершилася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. В Івано-Франківську продовжують опрацьовувати листи з документами, які майбутні абітурієнти надсилали в останні дні реєстрації. Станом на сьогодні на Тернопільщині зареєструвалося майже 7,5 тисяч учасників тестування. До 19 березня можна вносити зміни у перелік предметів, вибраних на тестування, та змінювати персональні дані.

– Якщо абітурієнт вже отримав сертифікат, але в якийсь останній момент вийшло, що він хоче поміняти предмет або змінити якісь свої персональні дані, то це можна зробити до 19 березня включно. Після 19 березня вже такі заяви розглядатися не будуть. Але хто ще не зареєструвався, то вже, на жаль, зареєструватися не можна. Тобто 5 березня був останній день реєстрації, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Аби внести зміни у реєстрацію на ЗНО необхідно повторно надіслати документи в Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти. Учасник тестування має знову заповнити заяву-реєстраційну картку, надіслати також копію паспорта або свідоцтва про народження, копію документа про освіту або довідку зі школи, дві фотокартки розміром три на чотири та обов'язково вкласти у конверт вже отриманий сертифікат. Усі документи потрібно надіслати рекомендованим листом в Івано-Франківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

А тим майбутнім абітурієнтам, хто не планує вносити зміни у реєстрацію, організатори ЗНО радять не зволікати, а наполегливо готуватися до тестів. Перше тестування з хімії відбудеться менше як за три місяці – 3 червня. Усю інформацію щодо тестування оранізатори ЗНО радять черпати з офіційних інтернет-ресурсів, а також з  персональної сторінки.

– Хто вже має сертифікат, то може користуватися своїм так званим персональним кабінетом, персональною сторінкою, яка створена на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.  Доступ до неї має лише сам абітурієнт за номером свого сертифіката та пін-кода, яким там вказаний. І черпати інформацію з цієї сторінки, – каже Юрій Шайнюк.

На початку травня на домашню адресу та на персональну сторінку абітурієнта надійде запрошення на зовнішнє незалежне оцінювання. Там будуть вказані адреси пунктів тестування з різних предметів. Цього року два дні тестуватимуть знання з української мови і літератури, математики та історії України.