додому суспільство В Україні триває реєстрація на пробне тестування

В Україні триває реєстрація на пробне тестування

740

В Україні триває реєстрація на пробне тестування. На Тернопільщині вже зареєструвалося майже 900 абітурієнтів на півтори тисячі тестувань. Триватиме реєстрація до кінця листопада. Зареєструватися можна лише через інтернет. Для цього потрібно зайти на сайт Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Пробне тестування – не безкоштовне. Його вартість 89 гривень.

На пробному тестуванні умови максимально наближують до тестування справжнього. Абітурієнти отримають і тестові зошити, і відповіді на тести. Пробне тестування – це ще одна можливість провірити власні знання та приборкати зайві хвилювання. За словами голови Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, головна мета – морально і практично підготувати абітурієнтів до ЗНО. Щоб зареєструватися на тестування, потрібно зайти на сайт за адресою www.test.if.ua, знайти закладку "Реєстрація на пробне тестування" і заповнити запропоновану анкету.
 
Спробувати власні сили можна із будь-якого з 10 предметів, які будуть і на основному тестуванні. Під час реєстрації майбутні учасники пробного тестування мають роздрукувати квитанцію та оплатити у відділенні будь-якого банку протягом семи днів. Писатимуть пробні тести вкінці березня наступного року.
 
– Програми вже зараз вивішені на сайті Українського центру вони є. Я би взагалі користувався тільки шкільними програмами. Як би я готувався до тестування, чи моя дитина, то я би сказав: "Маєш вчителя, то вчи. Чим більше будеш знати, тим тобі буде краще. Чим вужче поле докладання інтелектуальних зусиль, тим обмеженіший буде інтелект", – розповів директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук. – Пробне тестування  і основне тестування, то тести написані за тими самими програмами. Більше того – структура тестів така самісінька.
 
Предметів ЗНО щороку більше. У 2013 році новим предметом тестування буде світова література. Богдан Томенчук закликає абітурієнтів старанно готуватися і констатує: не завжди найвищі бали в атестаті знаходять підтвердження під час зовнішнього незалежного оцінювання. Потрібно об'єктивно оцінювати власні знання і відповідально підходити до вибору вишу. Добрі знання – єдина запорука для вступу в омріяний виш.
 
Аби низькі бали не стали неприємним сюрпризом, коли оприлюднять результати ЗНО, потрібно наполегливо навчатися не лише перед самим тестуванням, а протягом всього року. На допомогу абітурієнтів і батьків в Україні діє програма комп'ютерного моніторингу знань. Минулого року з її допомогою майже три тисячі школярів спробували власні сили. Подібне тестування планують провести і на Тернопільщині.
 
– Ми готові у комп'ютерному режимі продіагностувати дітей. Ми можемо казати: "Ти можеш здурити, ти можеш взяти книжку, але ти здуриш себе." Інформація про результат буде тільки тобі. В школі є інтернет, в школі є комп'ютери. Більше того ми можемо давати можливість це робити з дому, – каже Богдан Томенчук.
 
TV-4