Наталя Лазарчук, керівниця проєкту “Обличчя бізнесу в громаді”, коментує: “На ті запити, на які до нас приходили на консультації, я завжди дивувалася, де в людей береться стільки натхнення і сил та терпіння, оскільки багато людей було релоковані і їм було важко адаптовуватися в перший період і ми десь в межах центру та проєкту хотіли їм допомогти. Тому підключали різних спеціалістів, аби вирішити їхні запити якнайкраще”.
На завершальній зустрічі учасники проєкту представили вже готові результати. Серед них Руслан Величко. Чоловік із сім’єю на початку повномасштабної війни переїхав із Маріуполя до Тернополя. Тут після дев’ятимісячного навчання у рамках проєкту “Обличчя бізнесу в громаді” він відкрив пекарні.
Руслан Величко, підприємець, коментує: “Зовсім випадково розпочали працювати в даній сфері, в даному бізнесі у виробництві хлібо-булочних виробів, як кондиторських виробів. Хочеться сказати, що працювати в любий час важкжо, починати якісь справи, ми впринципі ніколи не боялися ніяких труднощів”.
Про можливості започаткування власної справи підприємці можуть ознайомитися на сайті Тернопільської міської ради, розповіла одна із розбробниць цифрових інструметів – Мар’яна Зварич.
Програма проєкту спрямована на підтримку економічного зростання України. Реалізовується цей проєкт за співфінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Окрім цього “Дія.Бізнес” Тернопіль проводить навчання для тих, хто вже має бізнес, та для усіх хто тільки намагається розпочати власну справу.