
Допомога людям, які цього потребують в умовах великої війни. У Тернополі відбулася Всеукраїнська конференція, присвячена стану та перспективам розвитку ринку соціальних послуг в Україні на прикладі нашої області. Захід об’єднав представників громадських організацій із різних міст. Серед учасників – Богдан Гончарук із Луцька, який представляє організацію, що допомагає дітям із розладами аутичного спектра та особливими освітніми потребами. За його словами, така зустріч стане корисною для подальшої роботи й розвитку їхньої діяльності.
“Я переконаний, що перш за все – це розширення кола знайомств, з такими самими організаціями як ми або організаціями, які займаються наданням соціальних послуг, але можливо в інших секторах. Це обмін досвідом. Сьогоднішня конференція буде присвячена позитивному досвіду Тернопільської області, однозначно це отримання якоїсь додаткової інформації для себе про те, як ці послуги можна надавати і як взагалі громадська організація може у цьому середовищі діяти,” – розповів представник ГО “Сходинка в майбутнє”.
Серед учасників конференції також і Ольга Гордієнка. Організація жінки надає підтримку дітям із синдромом Дауна. Вона взяла участь у панельній дискусії, де поділилася своїм досвідом у сфері соціальних послуг і виокремила ключові аспекти, які варто знати тим, хто планує подаватися у реєстр надавачів соціальних послуг.