додому духовність У Тернополі можна помолитися до чудотворної ікони Манявської Пресвятої Богородиці

У Тернополі можна помолитися до чудотворної ікони Манявської Пресвятої Богородиці

965

У Тернополі можна помолитися до чудотворної ікони Манявської Пресвятої Богородиці. Святиня – з Манявського монастиря, що на Івано-Франківщині, який ще називають другим Афоном, твердинею православ’я. До Чудотворної ікони можна буде приступити ще до 10 січня в храмі ікони Божої Матері "Скоропослушниці", що на вулиці Довженка на Східному масиві Тернополя.

Чудотворна мироточива ікона Манявської Пресвятої Богородиці  бере свій початок з Афону. Намалював її  в 1788 році монах і передав святиню в Нофоафонський монастир у Грузії. В 1930-х роках, в часи переслідувань церков, архимандрит монастиря аби вберегти ікону Манявської Пресвятої Богородиці, передав її іншому монаху. Одного разу Пресвята Богородиця з'явилася монаху і заповіла відвезти ікону в український Афон. Так на початку ХХІ століття святиня прибула в Україну. Монах довго шукав, де ж знаходиться український Афон, Богородиця спрямувала його на Івано-Франківщину, в Манявський монастир з'явилася йому увсіні і сказала: "Я тут вдома", Залишай мене тут".

– Сила цієї ікони полягала в тому, що до неї приходили люди зі всього Радянського Союзу. Вона допомогала людям в морально-психологічних хворобах, в депресіях, стресах, особливо рятувала людей від такої хвороби як епілепсії. А також до неї прибігали люди, які мали одержимість, залежність від ворога роду людського – сатани. Вона рятувала біснуватих, духовно опущених людей, – розповідає настоятель церкви ікони Божої Матері "Скоропослушниці" в Тернополі УПЦ КП отець Володимир Бичак.

Помолитися до Чудотворної мироточивої ікони Манявської Пресвятої Богородиці можна і в Тернополі. Святину привезли у храм ікони Божої Матері "Скоропослушниці", що на вулиці Довженка. Перебуватиме ікона в церкві до 10 січня. Храм відкритий щодня з 8 ранку до 22 години. Кожен охочий з вірою в серці може прийти помолитися до святині та просити зцілення не тільки тілесного, а й духовного, каже отець Володимир.

Найбільше хотілося б, щоб ми, дійсно практикуючі християни, просили Пресвяту Богородиці не зцілення тіла, а зцілення душі. І просили тих духовних християнських чеснот, які необхідні нам і  нашим дітям: смирення, сокрушення серця, любов, прощення. Пресвята Богородиця приймає тільки тих людей, які все це мають, котрі вірно служать Богу, каже отець Володимир.