додому Новини У Бучацькому районі відбувся традиційний Всеукраїнський День поля

У Бучацькому районі відбувся традиційний Всеукраїнський День поля

868

vlcsnap-2015-06-16-17h31m54s63У Бучацькому районі відбувся традиційний Всеукраїнський День поля. Зібрання кращих українських аграріїв – це добрий спосіб обмінятись найсвіжішою інформацією у сфері передових технологій, сучасного насінництва, рослинництва, тваринництва, садівництва. До Бучача з”їхались також представники провідних сільськогосподарських фірм України та області, керівники компаній, що спеціалізуються на виробництві техніки та засобів захисту рослин, а також відомі вітчизняні та іноземні науковці.

На дослідно-демонстраційних полях господарства “Бучачагрохібпром”, одного з кращих в Україні, учасники Дня поля ознайомились із новими сортами пшениці, ячменю, ріпаку й інших культур. Своїми порадами залюбки ділились селекціонери. Продемонстрували господарі свята і свій диво-сад, якому лише три роки, а він уже плодоносить. День поля, кажуть господарі зібрання – це свято для аграріїв з усієї України, які цілий рік важко трудяться на землі, аби добитися максимального результату. В успіх українців тут вірять.

– Ми – велика нація. Ми – найбагатша країна світу. У нас розвіданих корисних копалин на 27%. У нас вся таблиця Мєндєлєєва. В нас 25% чорноземів. В нас – прекрасний клімат. В нас прекрасні люди. А чого ми так бідно живем? Тому що – сплошна корупція, неправильно все по суті побудовано. І разом з тим ми не можемо вплинути на цю ситуацію, – розповідає Голова наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Петро Гадз.


Головне завдання аграріїв сьогодні – вирощувати якісну продукцію, яку чекають як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Аграрій зі стажем Антон Білик побаченим задоволений. Переконує: успіх приходить до працьовитих людей.

– Якщо займаються професійно, якщо вони люблять свою роботу, то там є і прибутки , і врожай, і все. Сьогодні тут в Бучачі мені дуже подобаються ті діляночки, які засіяні. Мені сподобалася та розмова, що відбулася. Я думаю, що тою справою треба займатися, – каже директор ПОП “Іванівське” Антон Білик.

Хлібороби добре знають: їх фронт тут. Поки одні країну захищають, інші завойовують нові ринки і з надією у сподіваються на підтримку держави.

– Такі заходи Україні дуже потрібні. Насамперед, то є спілкування між людьми, які приїжджають з усіх куточків України. Ми сьогодні бачили представників Євросоюзу, представників наших сусідів поляків, які також зацікавлені, щоб вкласти свої інвестиції в Укераїну. На жаль законодавство наше не є адаптованим під такі справжні європейські інвестиції, які повинні дати результат, тому сьогодні в парламенті є сьогодні дуже багато роботи над змінами в законодавстві, які могли б привабити і захистити нашого інвенстора, – каже  народний депутат України Михола Люшняк.