додому Головні Тетяну Ірицу, яка втратила обидві ноги, перевели із реанімації у звичайну палату

Тетяну Ірицу, яка втратила обидві ноги, перевели із реанімації у звичайну палату

1123

vlcsnap-2016-11-02-16h39m23s425Тетяну Ірицу, бійця 44-ї бригади, яка кілька тижнів тому втратила обидві ноги, перевели із реанімації у звичайну палату. Жінка, дорогою до військової частини, потрапила під поїзд. Була у важкому стані, за її життя боролись лікарі. Зараз вона почувається краще. Волонтери продовжують збирати гроші на протези для Тані. Коли їх купуватимуть – поки сказати важко, адже перед цим на неї чекає затяжний процес реабілітації.

– Дуже велика проблема з одним коліном. І лікарі ще сумніваються, чи зможуть його просто зберегти чи ні. На даний момент вона, в принципі, оптимістично тримається. Вона вже розуміє що, все ж таки, ніг немає. Вона була в комі і весь тиждень, в принципі, вона вже при свідомості. Тобто, з нею зараз ще працюють психологи, вона починає вже малювати потрошечки. Ну, в принципі, вертається до життя, – розповідає громадський діяч, волонтер Оксана Бачинська.

Після трагедії для Тані Іриці розпочали збирати гроші на протези. На картку її мами вже надійшло понад 200 тисяч гривень, каже Оксана Бачинська. Сума немала, проте цих коштів для того, аби поставити жінку-військовослужбовця на ноги – замало.

– Ще рано про це говорити, тому що невідомо, які саме протези потрібні. Тому що чи збережуть коліно – чи ні, і де саме будуть робити ті протези, ще реабілітація. Я думаю, протези десь, можливо, через рік будуть потрібні. Звичайні протези, вона спочатку буде вчитися ходити, потім з якими вона буде постійно ходити. Так що це така дуже довга історія, – каже Оксана Бачинська.

Сюди можете перераховувати гроші на протези для жінки:

Номер картки мами Бойко Галини Ярославівни 5167 9872 0029 0860