Христина, учасниця акції, коментує: “Хлопці з фронту повернуться. Вони всі у тяжкому стані. Нам потрібно думати про те, як їх потім реабілітувати, і назад повернути до нормального, здорового життя, повноцінного”.
Активісти виступають за купівлю необхідних речей бійцям, а гроші, які витрачають на бруківку чи інші проєкти у місті, на їхню думку, в час війни мають бути другорядними.
Андрій Довбуш, представник благодійного фонду “Штаб Перемога”, каже: “Ми займаємося медициною, ліками, забезпеченням військових, лікарень. І зараз відчуваємо потребу, що збори на аптечки зменшилися, а, на жаль, потреби в аптечках, ті які рятують життя, потреби чомусь не менші”.
До активістів вийшли представники Тернопільської міської ради. Вони повідомили: на запити військових реагують та закривають їхні потреби, проте в умовах війни не всю інформацію можуть оприлюднити.
Іван Хімейчук, заступник міського голови, пояснює: “Там були і дрони, і зараз в нас в поточному знову дрони, там є і колеса, автомобілі, одяг та багато чого іншого. Ще раз підкреслюю, не маю права вам надавати кількість показники”.
Крім того, за словами Івана Хімейчука, на найближчій сесії розглянуть питання про призначення додаткових грошей для захисників, а саме – близько 20 мільйонів гривень.
Схожі акції під назвою “Гроші на ЗСУ” відбулися в кількох містах України.