додому благоустрій Ремонт дамби у Тернополі спричиняє затори на дорозі, скаржаться водії

Ремонт дамби у Тернополі спричиняє затори на дорозі, скаржаться водії

922

vlcsnap-2016-09-08-15h16m17s776Ремонт дамби у Тернополі спричиняє затори на дорозі – скаржаться водії. Та ситуація не є критичною. Перекрита всього одна сторона проїжджої частини, тому дорожній рух триває. До того ж, є ще один шлях, яким можна добратися до центру міста – об’їзна. Відстань трохи довша, але таким чином можна уникнути так торів на дорозі.

Тернополяни, що добираються на роботу з масиву Дружба до центру, потрапляють у невеликий затор на дамбі. ЇЇ досі ремонтують, тому одна частина дороги перекрита. Невелика затримка дорожнього руху там, де тривають ремонтні роботи – це звичайна ситуація – кажуть поліцейські. А водії, які не хочуть потрапляти у такі незручності, можуть добратись до центру міста через об’їзну по вул. Будного і заїхати через вулиці Лесі Українки, Довженка.

– Питанням є те, що організація підрядника та міська рада не встановили інформаційного стенду, де було би вказано шляхи об’їзду і терміни виконання робіт ремонтних і час від і до, до котрої години вдень будуть проводитись ремонтні роботи, – розповідає заступник командира батальйону патрульної поліції у Тернополі Іван Спиридонюк.

За словами лейтенанта поліції Спридонюка, регулювальник руху на цій ділянці дороги не потрібен, бо проїзна частина відкрита у два напрямки. У перші дні ремонту дамби регулювальник контролював проїзд автівок, наразі, якщо водії звернуться із проханням про таку допомогу, запевняють: патрульні їм одразу підуть на зустріч.