додому Новини Про які банківські послуги знають не всі?

Про які банківські послуги знають не всі?

414

Окрім платіжної картки, грошових переказів та кредитів, банки надають широкий спектр послуг, про які знають далеко не всі їхні клієнти. Навіть, якщо нагальної потреби в них немає, все одно краще розібратись із доступними можливостями, аби надалі помірковано їх використовувати. 

Електронний підпис для приватних осіб

Кваліфікований електронний підпис — це цифровізований аналог звичайного підпису від руки або іменної печатки, що має ідентичну правову силу. З його допомогою можна підписувати угоди, звіти, квитанції, а також підтверджувати особу в електронному вигляді. Тобто не потрібно роздруковувати документи та відправляти їх поштою чи кур’єром, приїздити особисто в офіс компанії — всі питання вирішуються віддалено.

Для створення КЕПу фізичній особі необхідно мати паспорт, податковий номер та носій для запису персонального ключа. Це може бути:

  • спеціалізований пристрій — електронний ключ;
  • Flash-носій. 

Клієнти UKRSIBBANK можуть використати для зберігання хмарне середовище. Про його особливості краще запитати в менеджера. Повний спектр послуг, що надає банк можна знати на їхньому офіційному сайті за посиланням. 

Сервіси для заощаджень

Банки пропонують різні методи накопичення коштів: округлення суми на рахунку, автоматичне відкладання в день зарплати, мотиваційні винагороди за самостійне відкладання на окремий рахунок тощо. Наприклад, UKRSIBBANK запустив інтерактивний сервіс Dreams. Він пропонує 16 опцій («сейфхаків»), що допоможуть користувачеві накопичити певну суму на його мрію. Можна налаштувати автоматичне нарахування коштів на рахунок Дрімс або за кліком користувача. 

Фінансові установи також пропонують депозити з можливістю дострокового зняття грошей або без. Це зручно, коли вже є певна сума, яку можна відкласти. Депозити мають різні терміни та відсотки, тому перед вкладенням коштів слід уважно вивчити умови. 

Програма єВідновлення

Зараз для багатьох українців актуальна державна програма відшкодувань у випадку руйнації чи пошкодження житла внаслідок військових дії росії. Громадянам доступні два види компенсації:

  1. Житловий сертифікат — певна сума грошей, яка розраховується індивідуально, надається у випадку повного зруйнування помешкання без можливості його відремонтувати.
  2. Разова виплата до 200 000 гривень — на ремонтні роботи, якщо експертами будівлю визнано безпечною для проживання. 

Відшкодування можна отримати, подавши заяву через «Дію» або звернувшись до ЦНАПу. Далі треба відкрити картку в будь-якому банку, дочекатись ревізії пошкодженого житла експертами, отримати висновок та гроші. Їх можна витратити в магазинах-партнерах або замовити послуги з ремонту. Картка обслуговується безкоштовно, зняти кошти чи використати не за цільовим призначенням неможливо.

Стаття розміщена на правах реклами.