Аби зробити більш доступною інформацію про електронні послуги національного та регіонального рівнів, використовуючи ресурси сучасно обладнаних публічних бібліотек, навчити людей користуватися ними, отримувати необхідні адміністративні послуги у новому форматі, в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді презентували проект "Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування".
Завдяки новітнім технологіям українцям пропонують адміністративні послуги в новому форматі. Скористатися ними можна через інтернет. Оскільки не всі мешканці Тернопільщини, особливо в селах, мають доступ до всесвітньої мережі, в області на базі бібліотек діє близько 80 інтернет-центрів. Завдяки проекту "Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування", що презентували в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді, електронні послуги національного та регіонального рівнів стануть доступнішими для людей.
Леся Гук, директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді: "Люди мають можливість прийти в бібліотеку і отримати необхідну інформацію. І не тільки мати доступ до мережі інтернет, а й використовувати ці адміністративні послуги, які надаються нашою владою, отримати консультації від бібліотекарів як правильно знайти, як правильно заповнити поля".
"Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування" – пілотний проект, всі області України брали в ньому участь, проте виграло лише 11, в тому числі Тернопільщина.
Марія Ростоцька, регіональний представник програми "Бібліоміст": "Наша область хоча вона не є такою великою як Харківська чи Дніпропетровська, але стосовно програми "Бібіломіст" ми займаємо провідне місце якраз завдяки тому, що ми отримуємо дуже багато грантів. Всі наші обласні бібліотеки виграли гранти і не один".
Впродовж п'яти місяців у тренінговому центрі Тернопільської обласної бібліотеки для молоді проводитимуть тренінги з питань електронного урядування для бібліотечних працівників, голів сільських рад, лідерів громадських організацій, голів студентського самоврядування.