Головна Новини Польські рятувальники подарували тернопільським колегам автомобіль

Польські рятувальники подарували тернопільським колегам автомобіль

497

Польські рятувvlcsnap-2015-08-11-16h07m48s76альники подарували тернопільським колегам автомобіль. Його використовуватимуть для ліквідації дорожньо-транспортних пригод, наслідків техногенних завалів. Авто хоч і не нове, проте технічно-справне та обладнане механізмами, які дозволяють розбирати важкі конструкції.

Впродовж чотирьох днів на Тернопільщині побувала з візитом делегація працівників державної пожежної охорони з Шльонського воєводства Республіки Польща. В знак багаторічної дружби польські вогнеборці подарували українським колегам технічно-рятувальний автомобіль.

– Такий пожежно-рятувальний автомобіль буде тернопільськими рятувальниками використовуватися для ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод та інших надзвичайних ситуацій переважно техногенного характеру. Його оснащено ланцюговою лебідкою, щоб витягати та буксирувати автомобілі, краном-маніпулятором, для деблокування потерпілих з-під завалів, чи деформованих машин та телескопічною мачтою для освітлення місця події у нічний час, – каже помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв’язках з громадськістю, Ірина Крупа

А от відсіки для механізованого інструменту доведеться доукомплектувати необхідними технічними засобами, каже Ірина Крупа.

-Там буде розміщуватись гідравлічне та пневматичне аварійно-рятувальне обладнання, спеціальні інструменти для виконання рятувальних операцій. Даруючи автомобіль польські колеги побажали українським рятувальникам, щоб їм доводилось якнайменше використовувати його у роботі, а ще спокою та миру і ніяких надзвичайних ситуацій, – каже помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв’язках з громадськістю, Ірина Крупа

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here