додому політика Олексій Кайда розповів про свою роботу у Верховній раді

Олексій Кайда розповів про свою роботу у Верховній раді

571

Більше, як півроку в Україні працює Верховна Рада 7-го скликання. Свою законотворчу діяльність в парламенті підсумував екс-голова Тернопільської обласної ради, а нині депутат і перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Олексій Кайда.

Законотворча діяльність екс-голови Тернопільської обласної ради, а нині депутата Верховної Ради Олексія Кайди за півроку роботи в парламенті вилилась у 10 поданих ним особисто законопроектів та проектів постанов, звітує народний обранець. Вони стосуються повернення грошей, які були виведені в офшорні зони, підтримки малого бізнесу, зокрема спрощення процедури реєстрації суб'єктів малого підприємництва, а також пільг матерям. Непокоять нардепа і порушенння земельного законодавства на Тернопільщині. Землю, мовляв, чиновники роздають представникам інших областей, в той час, як мешканці нашої залишаються ні з чим. Крім того, Олексій Кайда таки хоче докопатися до істини у розслідуванні ДТП за участю обласних посадовців на Хмельниччині в кінці 2011 року. Святковий день 2 травня пропонує скасувати. Натомість хоче запровадити інші свята – День Матері і День вишиванки. Обіцяє працювати і над тим, щоб значна частина податків все ж залишалась у місцевих бюджетах.

Олексій Кайда, народний депутат України: "Те, що я підписував по програмі під час виборчої кампанії, тих 10 пунктів, по добудові терапевтичного відділеня 3 лікарні, по вулиці Гайовій, по архіву, бібліотеці, то ці всі звернення є. Щоб потім не питали, чого я не просив. Відповідно я ці всі запити зробив. Справа в тому, що бюджет 2013 року був пийнятий попереднім складом. І щоб вносити зміни, має пройти півроку. Зараз тільки пів року пройшло".

Та, якщо змінити щось у державному бюджеті тепер можна буде, то ситуація з обласним досі незмінна. На Тернопільщині його ще не прийняли.

Олексій Кайда, народний депутат України: "У нас не вистачає депутатів. У нас паралізована робота обласної ради через Територіальну Виборчу Комісію…. В Центральній виборчій комісії немає представників "Свободи" і "УДАРу". Натомість є представники "Нашої України", якої вже фактично не існує. Є представники Соціалістичної партії, якої так само не існує. Того самого Литвина, Литвин є, партії нема. Відповідно так само була сформована і територіальна комісія".

Склад виборчих комісій, як центральної, так і територіальної, має відповідати поточному складу Верховної Ради, пояснює народний обранець. Саме тому опозиція домагатиметься зміни складу Центральної виборчої комісії.