додому Новини Одружитися просто неба на день святого Валентина могли закохані у Тернополі

Одружитися просто неба на день святого Валентина могли закохані у Тернополі

1904

Одружитися просто неба на день святого Валентина могли закохані у Тернополі. Відбувалась шлюбна церемонія біля пам’ятника Івану Франку. Для неї не потрібно було ні святкового одягу, ні обручок. Обов’язкове лише бажання спробувати себе у подружньому житті. Та триватиме такий шлюб лише одну добу.

До дня усіх закоханих у Тернополі відбувся «LoveQuest» в рамках якого провели незвичайну акцію «Шлюб на добу». Одружитися усі охочі могли у самісінькому центрі міста.

– Закохані пари чи навіть просто перехожі, які знайшли собі якусь симпатію, можуть взяти участь, де буде проводитися церемонія і вручатиметься сертифікат про те, що їхній шлюб дійсний добу. Також буде фотограф, який зможе зробити фотографію, – розповідає організатор проекту “Шлюб на добу” Ніна Мурмило.

Місце проведення церемонії прикрасили аркою. А основним підтвердженням шлюбу є свідоцтво. Особливої підготовки для того, щоб одружитися, не вимагали. Єдина обов’язкова умова – мати хороший настрій. Адже акція все ж таки розважальна.

– Нам сподобалась така ініціатива. Насправді ми друзі, але вирішили цей день зробити особливим, не дивлячись на те, що у нас немає другої половинки. Тому ми одружені на цю добу, -говорять Юля і Толік, які одружилися на один день.

Подібну акцію на день закоханих у Тернополі провели вже не вперше.