додому культура Картини тернополянки Христини Снігур продадуть заради онкохворих дітей

Картини тернополянки Христини Снігур продадуть заради онкохворих дітей

1146

vlcsnap-2016-10-03-18h51m00s130Еволюція душі 2.0. Таку назву має виставка молодої тернопільської художниці Христини Снігур, яка експонується у арт-галереї, що на вулиці Сагайдачного в Тернополі. У неділю, 9 жовтня, їх продаватимуть на благодійному аукціоні. Частину виручених грошей організатори імпрези віддадуть хворим дітям.

Боротися зі страшними діагнозами пацієнтам гематологічного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні допоможе мистецтво. На їх лікування буде направлена частина грошей, виручених від благодійного аукціону. Він відбудеться 9 жовтня у Подоляни-Хол, що в Подолянах.

– Аукціон запланований як цікавий мистецький захід, який би популяризував творчість у всіх її проявах, гранях, як можливість трошки збавити градус напруги в суспільстві. Маємо на меті зробити добру справу. Оскільки 10% від продаж аукціону і окремо благодійний лот, кошти від якого будуть направлені на допомогу діткам, які хворі на рак і лікуються в Тернопільській міській комунальній лікарні, – розповідає організатор виставки Катерина Вустич.

– Еволюція душі, як проект, по суті своїй комерційним не являється. Це є дружній проект, це проект, який дійсно об’єднує рідні душі, який повідкликалися, надзвичайно приємно, – каже художниця Христина Снігур.

Виставка розпочнеться о 16-й. Її супроводжуватимуть мистецькі заходи для дітей та дорослих. Виступатимуть струнний квартет та квартет саксофонів, відбуватимуться майстер-класи пісочної анімації, розпис тіла хною, аквагриму, світлове шоу. Спеціальним гостем дійства буде співак та композитор Андрій Підлужний.