Головна надзвичайне Кабани у Чортківському лісі отруїлись?

Кабани у Чортківському лісі отруїлись?

507

vlcsnap-2015-07-30-18h20m04s160Ветеринари Тернопільщини підозрюють, що дикі кабани в державному підприємстві “Чортківський лісгосп”, що в селі Біла Чортківського району, загинули від отруєння. Це лише попередня причина, наголошують в головному управлінні ветеринарної медицини Тернопільщини. Обстеження продовжують. Сьогодні взятий для аналізу матеріал відправлять у спеціальну лабораторію в Київ, аби визначити, що стало причиною загибелі тварин у лісі на Чортківщині.

Попередня причина отруєння диких кабанів в чортківському лісгоспі – отруєння, кажуть в Головному управлінні ветеринарної медицини Тернопільщини.

– Видно, що загибель була скоріше, але по тих трупах, які були придатні, що можна було по них щось дивитися, дуже воно ймовірно на отруєння, хоч остаточно сказати поки що не можна. Ті, що загинули, то це сім дорослих і чотири молодняка, в даний час там знаходиться 33 голови там – 9 дорослих і 24 молодняка, – говорить  начальник відділу протиепізоотичного забезпечення Головного управління ветеринарної медицини в Тернопільській області Володимир Марків.

Про те, чи дикі кабани не загинули від африканської чуми, спалах якої минулого тижня зафіксували на Рівненщині, з’ясують після спеціального дослідження в лабораторії в Києві.

– Зараз будь-яка загибель свиней підозрюється як африканська чума. Оскільки дослідження проводять тільки в Державному науковому інституті в Києві, то ми сьогодні матеріал відберемо і буквально сьогодні вночі або завтра, щоб матеріал вже буде в Києві. До завтра до обіда вже будуть результати, – каже Володимир Марків.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here