додому Головні Доктор філософії із Оксфордського університету Брюс Андерсон запропонував тернопільським дітям навчатись вдома

Доктор філософії із Оксфордського університету Брюс Андерсон запропонував тернопільським дітям навчатись вдома

932

Доктор філософії із Оксфордського університету Брюс Андерсон відвідав Тернопіль. Представник Оксфордського центру дослідження місій презентував в нашому місті практичну християнську методологію навчання дітей вдома. Нам, українцям, Доктор Андерсон рекомендує найперше – це почати.  А далі, переконує: що б батьки не робили, чи вони просто читають нащадку книжки, чи допомагають з уроками, це  матиме вплив на розвиток дитини і різниця буде очевидною.

Це Брюс Андерсон – професор філософії із Оксфордського університету та надзвичайно позитивний співрозмовник. У Тернопіль, розповідає, приїхав, аби поспілкуватись з людьми, дізнатись щось нове і розширити свій кругозір. Одна з тем – практична християнської методологія навчання дітей вдома.

– Ми навчали їх вдома 20, а то й більше років, і це був дуже приємний досвід через те, що у нас було багато часу для родинного спілкування. Люди цікавились: діти у вас взагалі нормальні? Ми були першими, які тільки започаткували цей рух, – пригадує доктор філософії Оксфордського університету Брюс Андерсон.

На сьогоднішній день, розповідає доктор філософії, є два мільйони людей у Америці, які хоумскулять (навчають вдома) своїх дітей. Домашня освіта має велику репутацію через свій успіх. Дослідження підтвердили, що перший десяток найкращих студентів США – це діти, які навчались в дома.

– Моя дружина працює з чотирьма різними спільнотами родин, які хоумскулять своїх дітей. Зазвичай, навчають дітей матері. Мої усі діти вступили в провідні універстети штату Вірджинії, і донька, оскільки у неї були настільки високі бали, що вона отримала від Гарварду запрошення, щоб їхати і вступити туди, – каже доктор Брюс.

Хоумскулінг, чи домашнє навчання, працює не завжди і не для кожної родини, наголошує професор. Нам, українцям, доктор Андерсон рекомендує найперше це почати. А далі – що б батьки не робили, чи вони просто читають нащадку книжки, чи допомагають з уроками, усе це вплине на дитину і різниця буде очевидною. Ключовим у процесі є не те, чи буде повноцінним домашнє навчання, а те, що вдома буде панувати особлива освітня атмосфера і батьки будуть більше залучені до процесу. А це, переконаний професор – найважливіше.

Біблія дає великий стимул для освіти і навчання, розповідає Брюс Андерсон. Тільки у сім”ї яка вірить у Бога, а душа їхня сповнена любов’ю, ростуть та виховуються добрі, щирі та розумні діти.