додому духовність Чудотворну ікону Дубинської Божої Матері привезли до Тернополя

Чудотворну ікону Дубинської Божої Матері привезли до Тернополя

618

Чудотворну ікону Дубинської Божої Матері привезли до Тернополя. Ікона Дубинської Пресвятої Богородиці належала до духовної колекції князів Острозьких. Перша згадка про неї датується 1565 роком. Князь Констянтин запросив подорожніх на ночівлю до себе. Серед них була незряча жінка, яка самостійно зайшла до кімнати, де була святиня, і приклонившись прозріла. Відтоді чудотворна ікона подорожує Україною та зцілює людей.

З благословення Архиєпископа Тернопілького, Бучацького і Кременецького Нестора в Тернопіль привезли Дубинську Чудотворну мироточиву ікону. Пресвята Богородиця через цю святиню виявляє безмежну миліть до всіх людей, кажуть священики. Вірні приходять аби зцілитись, знайти духовний спокій, вимолити ласки для дітей та рідних. В Тернополі Чудотворна ікона перебуватиме впродовж трьох тижнів. В храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на вулиці Клима Савури біля святині відбуваються божествені літургії о восьмій ранку, чотирнадцятій та вісімнадцятій годинах. Люди можуть також сповідатися, приступати до Святого Причастя та миропомазання.

– Щоб в кожному мікрорайоні, щоб людям легше було добиратися. Цього тижня ікона з 15 до 22 червня перебуватиме на Східному масиві, храм Різдва Пресвятої Богородиці – Клима Савури, з 22 до 29 червня ікона перебуватиме на Сонячному масиві та перехресті Тарнавського і Київської. Там будується новий храм. З 29 червня до 6 липня ікона перебуватиме на Дружбі в церкві Святого пантелеймона Цілителя. Потім ця ікона подорожуватиме в районах Тернопільщини, – розповідає настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП отець Олексій Гловацький.

Помолитися та приступити до Дубинської Чудотворної мироточивої ікони зможуть мешканці Заліщицького, Борщівського, Лановецького, Чортківського районів.

– Храми будуть відкриті до пізнього вечора. Кожен може прийти приклонитися і помолитися, попросити в Богородиці заступництва і покровительства, – каже отець Олексій.