додому АТО Чотири автомобілі для бійців зони АТО готують рятувальники та підприємці на Теребовлянщині

Чотири автомобілі для бійців зони АТО готують рятувальники та підприємці на Теребовлянщині

561

vlcsnap-2014-09-04-14h32m22s23Тернопільщина всіма силами допомогає українським бійцям на Сході. Зараз у Теребовлянському районі рятувальники спільно з підприємцями готують чотири автомобілі для потреб українських військових в зоні АТО. Вже наступного тижня техніку планують відправити на Схід.

На базі 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області рятувальники, у вільний від роботи час, капітально ремонтують два вантажні автомобілі ГАЗ-66. Проводять технічне обслуговування усіх систем вузлів та агрегатів, планують автомобілі також пофарбувати.

– Цю техніку привезли на грузових автомобілях. Вона повністю була не на ходу. Наші водії і працівники проявили громадську позицію щодо відновлення цієї військової техніки, щоб вона могла повноцінну участь приймати в зоні АТО і допомагати нашим військовим. У вільний від роботи час працівники приходять на пожежну частину, цю техніку ремонтують, – розповів начальник Теребовлянського районного відділу управління ДСНС України в Тернопільській Віктор Пісний.

Загалом на Теребовлянщині ремонтують чотири автомобілі ГАЗ-66, які за допомогою небайдужих людей та підприємців у найкоротші терміни відправлять українським військовим на Схід.


– Оцей один газон заводиться, той тоже вони заводили. Вони вже їздять все, вже на ходу. Ми будемо їх красити, пошиємо тенти, бронювати їх, щоб через тиждень вони туди поїхали, – говорить підприємець Віктор Бельзецький.

– Зараз на даний час, що ми могли, то запустили, двигун запускається з пів оборота, зараз доробляємо гальмівну систему.  Буде покраска. Я думаю за якись тиждень ми справимося і будемо приступати до ремонту наступної машини. Допомагаємо чим можемо, навіть таким малим – ремонтом допомагаємо нашим військовим, щоб відправити їм цю техніку, – каже водій Олег Кузьо.

На усі чотири автомобілі, після ремонту, встановлять броньований захист.