додому Головні На Тернопільщині відбулася вже традиційна теренова гра “Легенда УПА”

На Тернопільщині відбулася вже традиційна теренова гра “Легенда УПА”

469

Загартувати бойовий дух та відчути на собі атмосферу справжніх повстанців. На Тернопільщині відбулася вже традиційна теренова гра “Легенда УПА”. 108 учасників із різних шкіл області протягом трьох днів ночували в наметах та змагалися за перемогу в інтелектуальних й туристичних конкурсах. Але головне — вчилися працювати в команді, підтримувати одне одного й усвідомлювати силу національної єдності. Як усе відбувалося — дивіться у сюжеті.

Понад сотню старшокласників з усієї Тернопільщини протягом трьох днів змагалися у тереновій грі “Легенда УПА”. Захід відбувся поблизу села Грабовець Великогаївської громади. Учасники, поділені на 9 роїв, жили в наметах, готували їжу на вогнищі, проходили смугу перешкод, грали в пейнтбол, змагались у туристичних та інтелектуальних конкурсах. І все це з єдиною метою – загартувати дух, навчити відповідальності, та любові до України.

Учасники розповідають, готувалися до змагань заздалегідь, адже вони вимагають не лише фізичної витривалості, а й командної злагодженості. Втім, “Легенда УПА” — це не просто гра, це спосіб зберегти та поширити історичну пам’ять про українську повстанську армію, а також про важливість наслідувати приклади тих, хто колись боровся за нашу свободу.

Для проведення такого вишколу необхідно чимало ресурсів — від харчування й облаштування табору до інвентарю для змагань. Впоратися з усім самотужки — непросто. Саме тому важливою є підтримка небайдужих людей та організацій. Цьогоріч значну допомогу надали меценати, місцева влада та Волонтерський штаб “Українська команда”, який в нашій області координує народний депутат України Микола Люшняк. Завдяки такій підтримці молодь має змогу не лише цікаво провести час, а й відчути, що про них дбають.

“Приємно те, що не зменшується кількість дітей. З року в рік ці ігри проводяться по всій території Тернопільської області і незважаючи на непогоду діти приїжджають, беруть участь, діти щасливі, що вони на сьогоднішній день мають можливість бути тут”, – розповідає координатор Волонтерського штабу “Українська команда” у Тернопільській області, народний депутат України Микола Люшняк.

“Легенда УПА” бере свій початок ще з 2003 року. Її заснували активісти, натхненні ідеями Організації українських націоналістів та героїзмом Української повстанської армії. Наприкінці змагань призерів гри нагородили. Проте головну перемогу у формуванні характеру, витривалості й відданості Україні здобули всі.