Щодо прибирання прибудинкових територій у житлового фонду міста – то найгірше впоратися із негодою поки вдається на Новому світі, відзначають у відділі з експлуатації та ремонту житлового фонду управління ЖКГ Тернопільської міськради. На решті масивів роботу комунальників оцінюють задовільно.
Прибудинкові території в Тернополі прибирають працівники житлово-комунальних господарств. Всі разом вони мають близько 30 одиниць техніки та достатньо посипних засобів. Головна робоча сила – двірники. Людям, які мають скарги на якість прибирання їхньої прибудинкової території, радять звертатися на номер 15-80.
Ганна Муца, начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління ЖКГ Тернопільської міськради: "Якщо говорять в загальному, що слизько, ну, це не зовсім сприймається, оскільки нам треба конкретна скарга на конкретне підприємство, яке обслуговує житловий фонд, щоб ми могли відреагувати вчасно і прийняти якісь міри. Скажем так, на сьогоднішній день з 15-80, з неділя, понеділок, вівторок і сьогодні середа, поступила тільки одна скарга від мешканців будинку. В основному, по прибудинкових територіях люди не жаліються".
Прибирання прибудинкових територій постійно контролюється, каже Ганна Муца. У понеділок, 27 січня, в Тернополі відзначили кращі жеки, іншим вказали на недоліки.
Ганна Муца, начальник відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління ЖКГ Тернопільської міськради: "Найбільша проблематика в нас – центральна частина, ближче до Нового світу. Там дуже велика кількість і приватного сектору, пересікається з багатоповерхівками іде: тут, що прибирає підприємство, що обслуговує житловий фонд, тут повинен прибирати мешканець, тут підприємство, яке веде свою господарюючу діяльність. Де є найбільша кількість різних форм прибирання, отам найбільше йде отака проблематика".
Щодо прибирання решти мікрорайонів міста, його оцінюють задовільно, каже Ганна Муца.