Олег Сиротюк, депутат Тернопільської обласної ради, коментує: “Ми мало знаємо про його братів, сестер, батьків, родичів, які так само, як Степан Бандера боролися за незалежну державу і так само, як Степан Бандера зробили значний вагомий внесок у боротьбу українців у 20 столітті за свою державу”.
Василь Бандера був четвертою дитиною в сім’ї. Ще у студентські роки долучався до політичної діяльності. Так, у 1938 році за критичну промову щодо польської влади на одному зі зібрань Львова був ув’язнений у польському концтаборі. На початку Другої світової повернувся до Львова, згодом переїхав до Кракова, де виконував доручення ОУН. 15 вересня 1941 року ґестапо арештувало Василя і його вагітну дружину. За кілька днів Марію Бандеру відпустили. Вона народила доньку Одарку, яку батько так і не побачив. Після допитів, Василя відправили до нацистського табору Аушвіц, звідки він не повернувся. Місце поховання невідоме.
Погашення марки символічно відбулося у день народження Василя Бандери – 12 лютого. Тираж – всього 56 штук.
Вартість одного набору конверта і марки – 70 гривень. Придбати його можна в музеї національно-визвОльної боротьби. Загалом планується 12 серій марок, присвячених родині Степана Бандери. Кожен новий випуск планують робити щомісяця.