додому Головні 5 мільйонів гривень на розвиток ідей ‒ МХП продовжує щорічний конкурс для...

5 мільйонів гривень на розвиток ідей ‒ МХП продовжує щорічний конкурс для розвитку підприємства у селах

1320

5 мільйонів гривень на розвиток ідей — МХП продовжує щорічний конкурс мікрогрантів для розвитку підприємства у сільській місцевості. Проект “Село: Кроки до розвитку” працює вже четвертий рік поспіль. Цього року ставку роблять на оригінальність ідеї. Мешканцям селищ допомагають реалізовувати власні унікальні бізнес-ідеї, наприклад, сироваріння, вирощення равликів та трюфелю, не забуваючи про проекти, які впливають на розвиток громади. 

  • Як ми розуміємо і знаємо, коли є намір реалізувати якийсь проект, або розпочати свою власну справу, то не завжди вистачає тих коштів, які є. В цьому випадку МХП прийшло на допомогу до всіх охочих, – розповідає керівник відділу КСВ МХП ВІКТОРІЯ НАГІРНЯК.

Переможці отримають гранти по 50 тисяч на реалізацію своєї бізнес-ідеї. Цьогоріч участь беруть 8 областей: Київська, Черкаська, Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Тернопільська, Хмельницька та Львівська.

  • Проект має надзвичайно важливу місію на селі. По-перше, що Тернопільська і Франківська області, які очолюють рейтинг по міграції із України на Європу. Цей проект дав можливість повірити в свої сили, повірити в те, що можна зробити тут не покидаючи сім`ї, – каже голова правління ГО “ГЦ “Еталон” (Івано-Франківськ) ЛЕСЯ АРОНЕЦЬ

Позитивні зміни відбувають не лише в розвитку бізнес-ініціатив у сільській місцевості, але й у свідомості тих людей, що не бояться змінювати своє життя.

  • Підприємець – це творець суспільних благ. Це та людина, яка створює нові продукти, нові послуги, вона створює робочі місця, тобто це творці, – розповідає голова правління ГО “Спілка підприємців “Стіна” (Вінниця) ОЛЕКСАНДР ПЕЧАЛІН.

Щоб взяти участь у конкурсі, не обов`язково бути підприємцем. Але на момент отримання гранту необхідно буде зареєструвати суб`єкт господарювання. Заявки на участь приймаються організаторами у регіонах до 30 червня. В кожному регіоні створять конкурсну комісію, яка буде оцінювати бізнес-ідеї і визначатиме переможців.

На правах реклами