додому Новини 43 мільйони гривень отримало додатково управління житлово-комунального господарства ТМР

43 мільйони гривень отримало додатково управління житлово-комунального господарства ТМР

1107

Майже на 97 мільйонів гривень поповнилась видаткова частина бюджету Тернопільської громади за рахунок залишків загального фонду та субвенцій – зміни до бюджету Тернополя на 2019 рік внесли під час чергової сесії Тернопільської міськради. Зокрема, додатково спрямували гроші на освіту, а саме матеріально-технічне оснащення навчальних закладів та зарплату вчителям. Також гроші додатково підуть на медицину культуру, спорт та інші потреби громади. 43 мільйони гривень отримало додатково управління житлово-комунального господарства. Також на сесії встановили розмір туристичного збору у Тернополі. 

6 мільйонів і майже 200 тисяч гривень додатково отримало управління охорони здоров’я. Ці гроші підуть на поточні видатки, зарплату медикам та інсулін. 6 мільйонів 650 тисяч гривень цього року спрямують на продовження будівництва Водної арени. Понад 43 мільйони гривень отримало управління житлово-комунального господарства.

Для в’їзного туризму, тобто для іноземних громадян, розмір туристичного збору становить 12 гривень 92 копійки, якщо вартість проживання за одну добу складає до 200 гривень та майже 21 гривню, якщо вартість проживання перевищує 2 сотні гривень. Також міська рада затвердила новий бюджетний регламент Тернопільської громади. Особливою вимогою Регламенту є публічне представлення бюджету як на офіційному сайті міської ради, так і через громадські слухання. Також депутати затвердили рішення про міжбюджетний трансферт, згідно з яким навколишні об’єднані територіальні громади, Тернопільський район та обласна рада виділили кошти на навчання іногородніх дітей у Тернопільських школах та дитсадках.