додому Новини 26 червня о 20:00 дивіться на TV-4 благодійний телеконцерт “Міста щасливих людей”

26 червня о 20:00 дивіться на TV-4 благодійний телеконцерт “Міста щасливих людей”

1755

Вже у неділю, 26 червня, на нашому телеканалі дивіться трансляцію благодійного телеконцерту «Міста щасливих людей». Він ініційований та створений музичною премією «YUNA» за підтримки Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, а також громадської організації «ЦЕНТР РОЗВИТКУ «МЕДІАФОРУМ».

Мета проведення телеконцерту – збір коштів для відновлення української медійної інфраструктури, яка постраждала під час повномасштабного вторгнення росії на територію України. Усі кошти, отримані під час трансляції благодійного телеконцерту, будуть спрямовані на придбання та поновлення медійного обладнання, необхідного для відбудови повноцінного українського мовлення у містах, що найбільше постраждали під час бойових дій.

Благодійний телеконцерт має свій гімн. Це – нова версія пісні Кузьми Скрябіна «Міста щасливих людей». У приспівах Кузьма перераховує міста, в яких колись пережив хвилини щастя. У оновленій версії – всі вони замінені назвами гарячих точок російсько-української війни. Серед них: Київ, Ірпінь, Миколаїв, Маріуполь, Херсон, Чернігів, Суми, Харків, Львів.

У записі разом із гуртом Скрябін взяли участь провідні українські виконавці: Казка, Артем Пивоваров, Сергій Танчинець (гурт “Без обмежень”), Фагот (гурт “ТНМК”), Наталія Могилевська, Іван Наві, Руслана. Окрім гімну в телеконцерті зібрано найемоційніші виступи премії YUNA за 10 років та найкращі твори арт-проєкту «Буремні вірші». А руйнування медійної сфери, яка потребує відновлення, показано в сюжетах про українських мовників «Media Heart of Ukraine».

Тож вмикайте TV-4 у неділю, 26 червня, о 20:00.