додому Новини 25 березня – останній день, коли можна було внести зміни до списку...

25 березня – останній день, коли можна було внести зміни до списку виборців

887

25 березня – останній день, коли можна було внести зміни до списку виборців, або за потреби змінити місце голосування. Тепер змінити дані можна тільки з позовом до суду. Відділ ведення Державного реєстру виборців Тернопільської міськради приймав заяви майже до 18 години, тепер працівники почали вносити дані в електрону базу.

За тиждень до виборів у Держреєстр повинні бути внесені всі дані про виборців. 25 березня – останній день, коли можна було змінити данні у виборчому списку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Прийти на вибори закликають українців учасники АТО та волонтери

Хто серед виборців себе не знайшов, повинен був прийти до Реєстру у міськраду та внести себе у список. Після 18 години Реєстр почав опрацьвувати дані та вносити їх електону базу.

– Всі напрацювання, які вони на протязі попереднього тижня збирали, будуть вносити в списки виборців. Ну ті всі напрацювання, що вони не встили внести. Там, за попередніми данними, понад 700 осіб я знаю було, можливо вже й більше, – розповідає голова ОВК виборчого округу №163 Василь Михальський.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Для тих, хто не може прийти на дільницю, проте хоче голосувати, передбачені “домашні” вибори

Після 25 березня внести себе у список, або змінити місце голосування, можна тільки з дозволу суду. Голова ОВК також повідомив, що виборчі бюлетені вже надруковані, на дільниці їх мають привезти вже на цьому тижні.

– 27 числа, а саме в середу, зранку о 10 годині, нам мають поставлятися. Ми зранку зробимо засідання нашої ОВК. І нам мають поставлятися на окружну виборчу комісію, – каже Василь Михальський.

Виборчий округ №163, що охоплює місто Тернопіль, об`єднує 85 дільниць, де виборці зможуть проголосувати вже у неділю, 31 березня.