Головна Новини 19 червня почнеться нова, шоста, черга часткової мобілізації українців до війська

19 червня почнеться нова, шоста, черга часткової мобілізації українців до війська

429

vlcsnap-2015-06-17-17h06m08s194Вже 19 червня почнеться нова, шоста, черга часткової мобілізації українців до війська. Завдання п’ятої хвилі Тернопільщина виконала на 72%, що краще, ніж за попередньої мобілізації. Про початок шостої черги сьогодні в прямому ефірі “Акцентів” на “TV-4” розповів Військовий комісар Тернопільської області Володимир Катинський.

– На сьогоднішній день 5 чергу мобілізації ми завершили краще, ніж попередню четверту. Планове завдання виконали на 72% і на сьогоднішній день вже почалась підготовка до 6 черги часткової мобілізації, яка фактично майже без перерви почнеться з 19 червня. Знову ж таки, це проведення оповіщення, збору, проведення медичних оглядів і далі в липні буде подача військовослужбовців до навчальних центрів. Знову ж таки, для підготовки і підвищення кваліфікації офіцерів для здійснення їх фахової підготовки, або допідготовки і з дальшим використанням в складі підрозділів так, як необхідно Збройним Силам України, – розповідає  військовий комісар Тернопільщини Володимир Катинський.

Принагідно Володимир Катинський розповів про забезпечення тих, кого мобілізовуватимуть.

– Всі військовозобов’язані, в подальшому військовослужбовці, які призиваються до Збройних Сил, за ними зберігається і місце роботи, вже як прийнято Указом Президента і постановою Кабінету міністрів, вже на півтора року. Це зроблено для того, щоб не було цьої колізії, що рік закінчився і людину звільняють, а для того, щоб можна було, якщо людина там переслужить день, два, тиждень, два тижня,до місяця , щоб вже людину не було юридичних підстав звільнити безпідставно, за людиною залишається місце роботи, середня заробітна плата залишається по місцю роботи, крім того військовослужбовцю платиться грошове забезпечення в навчальному підрозділі, якщо він попадає в зону антитерористичної операції, то платиться подвійне грошове забезпечення. Тому, відповідно, я думаю що людина, якщо ви порахуєте, то буде получати набагато більше, ніж на будь якій роботі, в тому числі при виїзді закордон, – каже Володимир Катинський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here