додому Новини 1 грудня 31 рік тому українці об’єдналися у прагненні бути вільними і...

1 грудня 31 рік тому українці об’єдналися у прагненні бути вільними і самостійними

1439
1 грудня 31 рік тому українці об’єдналися у прагненні бути вільними і самостійними. Українці від Заходу до Сходу одноголосно утвердили суверенну, незалежну Українську державу.
У референдумі взяли участь більше 31 млн громадян, це 84,2% від загальної кількості включених до списків. Із них на питання бюлетеня відповіли «Так, підтверджую» більше, як 90%.Позитивну відповідь дали у всіх регіонах України, незалежно від національної приналежності. Отже, за незалежність проголосували не тільки українці, а й представники інших народів. У Києві незалежність України підтримали більше як 92% виборців, у Луганській області – 83%.Найвищі відсотки позитивної відповіді продемонстрували Тернопільська та Івано-Франківська області – понад 98%. До 1 грудня формально незалежну Україну не визнала жодна держава світу.
Першими країнами світу, які визнали незалежність України 2 грудня 1991 року були Польща та Канада. Протягом грудня Україну визнали понад сорок країн. Сьогодні українські воїни зі зброєю в руках захищають наше право бути господарями на своїй землі. Бо українці – це нація переможців. І ми обов’язково переможемо.