додому Новини Як і коли святкують День матері в різних країнах світу

Як і коли святкують День матері в різних країнах світу

487

У США також прийнято влаштовувати матерям святковий сніданок. Існує традиція дарування материнського персня – каменів на ньому має бути стільки, скільки у жінки дітей.

В Австралії в цей день вітають не тільки матерів, а й усіх жінок, які мають відношення до виховання дітей.

В Австрії у другу неділю травня в усіх ресторанах з’являється особливе меню для мам. У Туреччині можна сказати, що День матері святкують кожну п’ятницю. Хоча, насправді, усе набагато прозаїчніше – коли жінка виходить заміж, то п’ятниця стає тим днем, коли вона може відвідати свою родину.

У Німеччині в цей день діти дарують мамам 12 троянд, причому, вони повинні бути кольоровими. Білі троянди вважаються кольором успіння, одну таку квітку несуть на могилу покійної матері.

У другу неділю травня у Фінляндії піднімається державний прапор. Це офіційний вихідний. До речі, мамам у Фінляндії прийнято дарувати рослини в горщиках. Спеціально до свята фінські квітникарі вивели новий сорт троянд – День матері.

В Японії матерям дарують кольорові гвоздики (тільки не білі), подарунки, а мами обов’язково виконують материнську пісню. Вона з’явилася в 1958 році. У пісні співається про домівку, про те, як мама в’язала дитині рукавиці, а отримавши їх десь на чужій землі, він отримає частинку материнського тепла.