додому Головні Що далі з перинатальним центром на Замковій: до 1 липня вирішить Міністерство

Що далі з перинатальним центром на Замковій: до 1 липня вирішить Міністерство

2012

Постійна комісія Тернопільської обласної ради з питань законності вже вдруге одноголосно підтримала клопотання медиків перинатального Центру “Мати і дитина” щодо їхнього небажання об’єднуватись із обласною дитячою лікарнею.

Голова комісії Олег Сиротюк запевнив, що Тернопільська обласна рада до сьогодні не має документу щодо реформування закладів охорони здоров’я на Тернопільщині, а це означає – на цю мить немає жодних раціональних аргументів щодо можливого об’єднання цих двох медзакладів.

На засіданні комісії з питань законності у Тернопільській обласній раді зібрались медичні працівники обласного клінічного перинатального центру “Мати і дитина” разом із депутатами обласної ради, щоб остаточно заявити про недоцільність об’єднання їхнього медичного закладу із Обласною дитячою лікарнею.

На засіданні постійна комісія Тернопільської обласної ради з питань законності вже вдруге одноголосно підтримала клопотання медиків перинатального Центру “Мати і дитина” щодо їхнього небажання об’єднуватись із обласною дитячою лікарнею. Голова комісії Олег Сиротюк запевнив, що Тернопільська обласна рада до сьогодні не має документа щодо реформування закладів охорони здоров’я на Тернопільщині, а це означає – на цю мить немає жодних раціональних аргументів щодо можливого об’єднання цих двох медзакладів.

Уже 15 червня в Міністерстві охорони здоров’я України заслухають пропозиції представників Тернопільської області і до 1 липня обіцяють ухвалити остаточне рішення. Якщо ж воно буде на користь об’єднання – депутати Тернопільської обласної ради обіцяють поборотися.