додому Новини Шкільне меню буде новим: на Тернопільщині оновлюють харчування дітей (відео)

Шкільне меню буде новим: на Тернопільщині оновлюють харчування дітей (відео)

850

Правильне харчування у школах. Тернопільщина стала однією з трьох областей, які увійшли в проект School Chef’s Training Hubs Development. На базі Чортківського вищого професійного училища відкрили кулінарний хаб, у якому відбуватимуться навчання майстрів виробничого навчання. Курс організували в рамках реформи, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська. Нові підходи до приготування їжі школярам опановували перші 20 майстрів професійно-технічної освіти. Як проходять навчання – розповідаємо.

Якісне харчування – здорова дитина. На Тернопільщині активно впроваджують реформу шкільного харчування, яка стартувала в Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської. На базі Чортківського вищого професійного училища нещодавно відкрили кулінарний хаб, де навчатимуть майстрів виробничого навчання. Проект передбачає чотири етапи – теоретичне та практичне навчання, тестування знань та менторська підтримка.

Учасники проекту готують страви з оновленого шкільного меню, яке розробив Євген Клопотенко з командою професійних технологів. Згодом також створюватимуть власне. Практичну частину навчання Євген реалізовуватиме разом із шеф-кухарями Національної асоціації громадського харчування.

Тернопільщина стала однією з трьох областей, які увійшли в проект School Chef’s Training Hubs Development. Нові підходи до приготування їжі школярам у Чортківському професійному училищі опановували перші 20 майстрів професійно-технічної освіти.

Такі кулінарні хаби вже успішно працюють у Львові та Борисполі. У цьому році ініціатори проекту планують провести навчання також в Одесі та Кременчуці. Загалом, до проекту долучаться близько тисячі працівників закладів освіти.