додому Новини Через Тернопіль курсуватиме ще один поїзд на Польщу

Через Тернопіль курсуватиме ще один поїзд на Польщу

1480

Через Тернопіль курсуватиме ще один поїзд на Польщу. Укрзалізниця призначає цього разу нічний потяг Київ – Перемишль 54/53 , повідомляють на сайті відомства.

Вирушатиме він з 11 червня з Києва о 19:48 та прибуватиме до Перемишля наступного дня о 07:21. У зворотному напрямку поїзд почне курсувати з 12 червня, вирушатиме о 18:39 та прибуватиме до столиці о 09:21. Пасажири цього рейсу матимуть зручну пересадку на поїзди, які курсують до інших міст Польщі та Австрії. У зворотному напрямку можна також скористатися поїздами, що курсують Польщею та Австрією, для пересадки на поїзд Перемишль — Київ. Нагадаю, зараз курсують через Тернопіль два потяги інтерсіті Київ – Перемишль і Одеса – Перемишль, квитки користуються великим попитом. Серед переваг – проходження митного контролю під час руху потяга.

І ще в Укрзалізниці повідомляють, що з 1 червня змінюються правила видачі безкоштовних квитків українцям для поїздок Польщею. З першого дня літа пасажири з України матимуть можливість безкоштовного проїзду лише на маршрутах з та до таких міст: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешів, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув. Інші правила безкоштовного користування залізницею Польщі для українців залишаються незмінними.