додому Новини У храмах Тернополя покращено заходи безпеки в умовах карантину для священників та...

У храмах Тернополя покращено заходи безпеки в умовах карантину для священників та вірних

1937

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій надіслала до Кабінету міністрів пропозиції щодо адаптивного застосування карантинних обмежень і для релігійних організацій. Лист із пропозиціями був надісланий Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю 7 травня 2020 року.

“Переконані, що ефективна діяльність церков і релігійних організацій щодо душпастирської опіки та задоволення релігійних потреб громадян є надзвичайно важливою з огляду на складні життєві обставини, в яких опинилися багато наших співвітчизників у зв’язку з пандемією COVID-19”, – йдеться у листі до уряду.

Зазначається, що напрацювання Ради церков враховують узагальнений досвід поетапного виходу з карантину низки європейських країн.

Тим часом у храмах Тернополя покращено заходи безпеки в умовах карантину для священників та вірних. Сьогодні, 12 травня, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк здійснив аудит дотримання санітарних вимог у всіх храмах міста Тернополя.

У приміщенні курії Тернопільсоко-Зборівсьокої архиєпархії відбулася поетапна зустріч зі священниками-настоятелями, на якій обговорили стан душпастирської діяльності та дотримання санітарних вимог при кожному храмі УГКЦ Тернополя.

Архиєпископ Василій пригадав необхідність відповідального дотримання карантину: «Прошу отців старанно виконувати приписи санітарних вимог та слідкувати за їх дотримання усіма особами, що приходять у храм. Наші церкви повинні бути безпечними і, хоча кількість вірних є обмеженою, ми продовжуємо усильно молитися про Боже змилування над нашим народом, припинення епідемії та здоров’я медиків й усіх інфікованих COVID-19».

За підтримки Антикризового центру для боротьби з Covid-19, який діє при управлінні Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, додатково придбали та роздали на кожну парафію професійні медичні засоби, серед яких: маски, захисні щити, окуряри, рукавички, захисні костюми, – повідомила прес-служба архиєпархії.