додому Головні У Тернополі урочисто підняли прапор і вшанували усіх, хто поклав своє життя...

У Тернополі урочисто підняли прапор і вшанували усіх, хто поклав своє життя за Україну

649

Синій – ясне небо. Жовтий – золоті пшеничні лани. Блакитно-жовтий стяг – символ вільної та незламної української держави, яка захищає своє майбутнє. Традиційно в цей день у Тернополі урочисто підняли прапор і вшанували усіх, хто поклав своє життя за Україну.

Для тернополянки Світлани День Державного прапора України – свято з великим сенсом. Жінка щороку приходить на урочистості до найбільшого прапора в Тернопільській області у парку Сопільче.
Світлана Добрикова, тернополянка: “Коли ми воюємо проти русні, це свято в нашому серці, в нашій душі і ми віддаємо шану тим нашим хлопцям, які з цим прапором, і в окопах, і на передовій, і в танках боронять нашу Україну”.

Традиційно в цей день у Тернополі урочисто підняли стяг і вшанували усіх, хто поклав своє життя за Україну.

Один із тих, хто піднімав прапор був Арсен Щирба — син загиблого військовослужбовця Тараса Щирби, який боронив Україну під час АТО та знову взяв до рук зброю з перших днів повномасштабної війни, також тернопільська пластунка та солдат 44-тої артилерійської бригади.

Наші символи єднають нас сьогодні і назавжди. Синій і жовтий – кольори сміливості, які приведуть нас до перемоги. Під Державним прапором ми точно знаємо, хто ми є і як багато нас. Поки руками й серцями тримаємо синьо-жовтий стяг України – знищити нас неможливо.