додому Новини У Тернополі ремонтують дорогу на вулиці Грушевського

У Тернополі ремонтують дорогу на вулиці Грушевського

527

У Тернополі ремонтують дорогу на вулиці Грушевського. Опинитися під час сильної зливи на вулиці Грушевського, зазвичай, для містян означало одне: стати очевидцем того, як дорога миттєво перетворюється на водойму. Аби уникнути надалі таких підтоплення цієї ділянки, з 24 липня там розпочали роботи з реконструкції інженерних мереж та ліквідації їх аварійності. Скільки часу фахівці облаштовуватимуть ділянку та що на момент проведення робіт потрібно буде пам`ятати і водіям, і пасажирам громадського транспорту – пояснюємо у сюжеті.

Так під час сильної негоди вулиця Грушевського у Тернополі перетворюється на водойму, на якій важко проїжджати водіям, а також проходити пішоходам. Відтак, на цій ділянці розпочали облаштовувати нові інженерні мережі, що дозволить уникнути підтоплень під час проливних дощів. На місці вже працюють фахівці та техніка. Також разом з цим відремонтують проїжджу частину дороги.

Наразі рух транспорту на вулиці Михайла Грушевського частково перекритий. За рішенням виконавчого комітету міської ради рух даною ділянкою дороги закриватимуть почергово, згідно із затвердженим планом робіт. Тому водіям та пішоходам варто зважати на нові дорожні знаки.