додому Новини У Тернополі відкрився Університет третього віку

У Тернополі відкрився Університет третього віку

2223

Вік навчанню не завада. У Тернополі відкрився Університет третього віку. Його студентами абсолютно безкоштовно можуть стати чоловіки та жінки поважного віку, які хочуть більше дізнатися про себе та світ. Потенційно таких людей у Тернополі близько 15 тисяч, кажуть ініціатори програми. Університет третього віку буде діяти в рамках соціальної ініціативи “Єднання поколінь”. 

Соціальна ініціатива “Єднання поколінь” діє в Тернополі більше року. Літні чоловіки та жінки знаходять тут товаришів, отримують спілкування та цікаве дозвілля.

-На роботу не ходжу, приходжу сюди ,виступають і поети, і лікарі виступають, ну такі розумні люди. Ну і такі речі є, що навіть ніколи не знала і не чула, – каже учасниця проекту “Єднання поколінь” МАЙЯ ЧЕРНИК.

 

В рамках соціальної ініціативи “Єданння поколінь” у Тернополі стартувала Програма компенсуючої освіти для людей поважного віку Тернополя «Університет третього віку». На відео студенти слухають лекцію на тему “Екологія харчування”. Найважливіше – записують. Після заняття розповідають, які лекції хотіли б відвідувати насамперед.