додому Новини Українців закликають не ходити на кладовища під час поминальних днів

Українців закликають не ходити на кладовища під час поминальних днів

2035

Українців закликають не ходити на кладовища під час поминальних днів. Залежно від регіону, поминальні дні в Україні цього року припадають на 1-3 травня.

Після Великодня українці завжди поспішають до місць поховання померлих родичів та близьких, щоб вшанувати пам’ять про них. Цей ритуал був звичним для нас рівно до 24 лютого, відколи російська армія внесла свої правки у наші буденні справи та плани. Саме тому у цьому році у ДСНС закликають українців утриматися від походів на кладовища. Адже ворог продовжує нещадно обстрілювати нашу територію, у багатьох місцях вже зробивши її надто небезпечною.

Сьогодні навіть деокуповані території всіяні десятками тисяч вибухонебезпечних предметів, які потребують виявлення та знищення. Зафіксовано також чимало фактів потрапляння боєприпасів на кладовища. Тож зараз ціна висадки квітів на могилу або новий парканчик може стати зависокою. Чи схвалили б цю невиправдану жертву померлі? Ми впевнені, що ні. І найкраще, що ми зараз можемо зробити в пам’ять про тих, хто пішов з життя – самим лишитися живими. Щоб мати можливість допомагати нашим воїнам та міцно тримати тил, боротися до самої Перемоги. І тоді усім, хто дивиться з неба на те, як ми захищаємо нашу Україну, буде не соромно за нас. Нагадаю, піротехніки ДСНС лише за минулу добу знешкодили 1264 вибухонебезпечні предмети у Харківській області , на Київщині , Миколаївщині, Черкащині, Чернігівщині, Сумщин.Не ігноруйте застереження, не дайте ворогові шансу забрати ще більше життів, ніж вони вже забрали, наполягають рятувальники.