додому Новини Нову транспортну мережу отримає у цьому році Тернопіль

Нову транспортну мережу отримає у цьому році Тернопіль

1735

Нову транспортну мережу, оптимальну як для перевезення пасажирів, так і для проїзду на власному автомобілі, отримає у цьому році Тернопіль. Комплексне дослідження існуючої ще минулого року провела компанія «Дорнієр Консалтинг Інтернешенал». Воно включало вивчення пасажиропотоків міста, інтенсивності руху у «пікові» години, а також соціологічне опитування щодо транспортної поведінки мешканців Тернополя.

Свої пропозиції для формування оптимальної транспортної мережі компанія передала міській раді. Наразі триває їх активне обговорення. Нову транспортну мережу міста заплановано затвердити навесні цього року.

– Цей процес є довготривалим, включає певну етапність. На останньому засіданні виконавчого комітету прийнято рішення про оголошення конкурсу на вибір тієї структури, яка буде здійснювати збір документів на участь у конкурсі, а також проводити аналіз і підготовлювати всі документи для огранізації і проведення конкурсу. Ми розраховуємо, що конкурс на тих, хто буде брати участь в наданні транспортних послуг у місті Тернополі буде проведено в 2019 році в травні місяці, – розказує міський голова Тернополя Сергій Надал.