додому Головні На карантин через грип і ГРВІ закрили школи на Тернопільщині

На карантин через грип і ГРВІ закрили школи на Тернопільщині

2371

На Тернопільщині закрили школи на карантин через грип і ГРВІ. У двадцяти закладах навчання призупинили повністю, ще у вісімнадцяти – лише в окремих класах.

На вимушені канікули. В Тернопільській області через сезонне загострення гострих респіраторних інфекцій та грипу двадцять навчальних закладів призупинили навчальний процес, ще у вісімнадцяти – в окремих класах. Зі слів, начальника управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольги Хоми, рішення про тимчасове припинення навчання – зважені та підтверджені.

-Закриття школи полягає в тому, що епідеміологічний поріг має становити більше 30 відсотків, власне, на сьогодні ми маємо по тих чи інших навчальних закладах більше 48 відсотків дітей, які не відвідують навчальний заклад. Власне, повідомлено батьками про те, що діти їхні захворіли на грип, – каже начальник управління освіти та науки Тернопільської ОДА Ольга Хома.

 

Щодня кількість хворих збільшується, кажуть епідеміологи. Лише від початку року зареєстрували близько ста п’ятдесяти випадків серед дітей і дорослих. Та наразі захворюваність на ГРВІ та грип не перевищує епідемічні пороги.