додому Новини Меморіальну дошку військовому лікарю Михайлу Стасіву відкрили у Тернополі

Меморіальну дошку військовому лікарю Михайлу Стасіву відкрили у Тернополі

1621

Життя тернопільського військового лікаря Михайла Стасіва раптово перервалося три роки тому – першого квітня. Аби вшанувати пам’ять чоловіка сьогодні на фасаді міської комунальної поліклініки відкрили меморіальну дошку. 

З квітами у руках. Вшанувати пам’ять тернопільського лікаря Михайла Стасіва зібралося чимало людей. Чоловік працював хірургом в Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги, а останні роки був заступником головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Тернопільського міського комунального закладу “Центр первинної медико-саніторної допомоги”.

Життя Михайла раптово перервалося три роки тому – 1 квітня. Його колеги по роботі пригадують Михайла не лише як професіонала своєї справи, але й хорошу людину.

– Як керівник установи, в якій він працював, можу сказати тільки найтепліші, найкращі слова про цю людину. Людину, яка завжди була життєрадісною, завжди була усміхненою, щирою, надзвичайно порядною, людяною по відношенню до пацієнтів, до своїх співробітників. Як хірург – це був найвищої категорії, найвищого рівня спеціаліст, – розповідає головний лікар Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський.

Цього дня на фасаді міської комунальної поліклініки, що на вулиці вулиці Острозького, відкрили меморіальну дошку. Дружина пригадує, як чоловік пішов на війну, бо вирішив надавати медичну допомогу бійцям.

– Він мені повідомив за тиждень до того, як поїхав на війну. Але я розуміла, що це відбудеться. Тому що я розуміла. Він не чекав на повістку, він добровільно за покликом серця пішов, бо розумів, що хтось має рятувати наших захисників, – каже дружина Михайла Стасіва Ольга Стасів.

– Сьогодні в день третіх роковин від смерті пана Михайла Стасіва завдяки медичній спільноті було виготовлена і встановлена пам’ятна дошка на місці його роботи. Сьогодні ми завдячуємо його і всім тим, хто в потрібний час не ховалися за плечима, а піднялися, пішли виконувати свій чоловічий обов’язок, свій військових обов’язок. Він виконав свій лікарський обов’язок. Тому що врятував життя не одного там, на передовій, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.