Головна Новини Люди, які оформили “Соціальну карту тернополянина”, можуть користуватись знижками

Люди, які оформили “Соціальну карту тернополянина”, можуть користуватись знижками

1758

Із 1 грудня люди, які оформили “Соціальну карту тернополянина”, можуть користуватись знижками у торгівельних мережах та аптеках міста. Дисконтна програма для власників карт постійно розвиватиметься, а перелік торгівельних мереж, де діятиме знижка, буде розширюватися. Також вже з 20 грудня вони зможуть найдешевше розраховуватись за проїзд у громадському транспорті міста.

У “Карти тернополянина” побільшало можливостей. Із 1 грудня для усіх містян, які її використовують, розпочали діяти знижки на придбання товарів та послуг в окремих торгівельних мережах міста. Вони сягають 12%.

– Останнім часом підключили мережу аптек “Борис” і “Ромашка”. Там люди можуть отримати знижки від 5 до 12% в залежності від типу карти. Пільгові карти, вони мають більший відсоток знижки. Також це є спортивні зали, працюємо з закладами харчування, різні майстерні. Повний перелік можна подивитися на сайті, – розповідає директор ТОВ “Системний зв’язок” Віталій Васильків.

На даний момент у Тернополі діє єдиний тариф на проїзд у громадському транспорті: 5 гривень у тролейбусах, 6 – у маршрутках. Але вже з 20 грудня цього року вступають в дію диференційовані тарифи, коли вартість оплати за проїзд «Соціальною картою тернополянина» та неперсоніфікованим квитком буде нижчою, аніж будь-яким іншим способом оплати.

Наразі підприємство “Системний зв’язок” працює над тим, аби наростити кількість партнерів, на товари та послуги яких із “Картою тернополянина” діятиме знижка. Також на майбутнє запланували, що на ній буде реалізована накопичувальна система – людина зможе збирати бали і використовувати їх в партнерській мережі.

Наразі містяни вже виготовили близько сотні персоніфікованих карт різного типу – від звичайних до пільгових різних категорій. Неперсоніфікованими електронними квитками у Тернополі користується більше 40 тисяч мешканців міста.

Подати заявку на виготовлення «Карти тернополянина» можна у Центрі надання адміністративних послуг за адресою вулиця Князя Острозького, 6, у Оператора електронних систем міста, за адресою вулиця Чорновола, 1 , а також онлайн.

Через 25 днів з моменту подачі заявки картку необхідно отримати в пункті оформлення.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here