додому Новини Костюми санітайзера та ZOOM-конференції: які образи обрати для пандемічного Хеловіну-2020

Костюми санітайзера та ZOOM-конференції: які образи обрати для пандемічного Хеловіну-2020

886

Костюми, пов’язані з пандемією COVID-19, будуть найпопулярнішими на цьогорічному святі Хеловіну. У що ж одягнутися на святкові вечірки, обмежені в цьому році санітарними вимогами? 

Західний світ готується до Хеловіну: 31 жовтня люди планують вбратися в костюми і веселитися. Але збиратися з нагоди свята, роздавати солодощі сусідським дітям, які прийдуть їх вимагати, буде заборонено.

Обмеження, пов’язані з пандемією коронавірусу, в цьому році не дозволять багатьом розважатися звичним чином.

У Франції оголосили на найближчий місяць режим самоізоляції, в Іспанії оголошено комендантську годину з 23.00 до 6.00, в Італії кафе і ресторани закриваються вже з 18.00, а масові свята заборонені, в Бельгії комендантська година починається о 22.00, а в Нідерландах вже з 20.00 в кафе і ресторанах припиняється подача алкогольних напоїв.

У США Центр із контролю і профілактики захворювань розділив способи святкування Хеллоуїна за ступенем ризику: найменший – вечірки і конкурси з вирізання ліхтарів з гарбуза в режимі онлайн, а найбільший – гра «trick or treat», під час якої вбрані в костюми діти ходять по сусідських будинках і випрошують цукерки.

Костюми і маленькі вечірки, однак, ніхто не забороняв – тому в цьому році треба увімкнути фантазію. Старі добрі відьми, пірати і трупи наречених – більше не в моді.

Під час пандемії люди вважають за краще висміювати свої страхи, вбираючись в костюми, що зображають санітайзер і рулони туалетного паперу.

Простим, але вельми дотепним варіантом вбрання, є костюм онлайн-конференції в Zoom: картонна коробка з-під телевізора, знімки рідних і проріз для голови – і ось вже ви виглядаєте, як екран комп’ютера, з якого на вас дивляться знайомі обличчя.

Очевидною ідеєю стали і костюми у вигляді коронавірусу.

Найпростішим варіантом вбрання стали звичайні захисні маски – досить намалювати на них закривавлену пащу або ікла вампіра, щоб образ набув загрозливого вигляду.