додому Новини Житель Тернопільщини втратив майже 50 тисяч гривень через шахраїв

Житель Тернопільщини втратив майже 50 тисяч гривень через шахраїв

656

Черговий факт шахрайства задокументували працівники Кременецького районного відділу поліції вчинений щодо мешканця одного із місцевих сіл. Після спілкування з додзвонювачем з його карткового рахунку зникла чимала сума.

Потерпілий розповіла правоохоронцям обставинам події: до нього зателефонував невідомий та представився співробітником фінустанови. Він зазначив, що в банківській системі відбувається перепис інформації й аби не відбулося автоматизоване блокування рахунку, необхідно зазначити персональні дані. Чоловік 1962 року народження зробив те що його попросили. Однак за деякий час він отримав сповіщення про списання заощаджень в розмірі 46500 гривень.

Відомості про подію слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Аби не потрапити на гачок такого роду шахраїв, поліцейські радять бути уважними. Працівники банку не телефонують клієнтам, щоб дізнатися інформацію про пароль та особисті дані. У разі такої ситуації і коли названий працівник дзвонить зі звичайного номера мобільного телефону, завершуйте розмову і передзвоніть за номером банку.

Якщо ви все таки потрапили на гачок шахраїв, не зволікайте, телефонуйте на лінію «102».