додому Головні Готель для чотирилапих запрацював у Тернополі

Готель для чотирилапих запрацював у Тернополі

2275

Готель для вашого домашнього улюбленця. У Тернополі запрацювала послуга готелів для котів та собак на період відпустки господарів. Як живуть там чотирилапі – бачили наші журналісти.

Бублик – повноцінний член у сім’ї тернополянки Ірини. Щоденні прогулянки для собаки породи йоркширський тер’єр тільки в задоволення. Та найбільше, каже власниця тварини, він не полюбляє залишатись наодинці. Все ж одногот разу у жінки постало питання: що робити, коли терміново треба поїхати, а свого чотирилапого неможливо взяти з собою, і до того ж нікому залишити.

  • Минулого літа ми стикнулися з такою проблемою, коли ми їхали всі сімейно відпочивати і ми не мали залишити де нашу собачку. Спочатку попитали по всіх родичах, знайомих, друзів, ніхто не захотів взяти на себе таку відповідальність. І мені довелося шукати якусь альтернативу, – каже тернополянка Ірина Кошик.

Та відтепер у Тернополі вашого домашнього улюбленця можуть поселити у зоо-готель. Таке місце облаштували у ветеринарній клініці”Хатіко”. Тут поки ви відпочиватимете годуватимуть та вичісуватимуть чотирилапого друга.

Під наглядом кваліфікованих спеціалістів за чотирилапами дбають та тричі на день годують. На відміну від кішок, собаки отримують щоденні прогулянки.

Наразі у “Хатіко” лише чотири готельні номери, у майбутньому планують збільшувати кількість.