додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 2 по 8 серпня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 2 по 8 серпня)

16065

Овен 21 березня – 20 квітня

Початок серпня в Овнів пройде доволі активно, адже ваше натхнення нарешті повернеться. Тому спробуйте спрямувати цю енергію у правильне русло, а також не забувайте про відпочинок. Для того, щоб якісно працювати, потрібно мати достатньо сил.

Телець 21 квітня – 21 травня

У Тельців попереду доволі позитивний і продуктивний тиждень. Менше турбуйтесь через дрібний негатив і приділяйте більше уваги собі. Попереду чимало крутих вражень і емоцій, тому не засмучуйтесь, якщо зараз життя здається надто розміреним.

Близнята 22 травня – 21 червня

Близнюкам пора попрощатись зі своєю параноєю і невпевненістю, аби мати шанс рухатись вперед та досягати нових вершин. Припиніть думати лише про негатив, адже навколо дуже багато хорошого, але ви зовсім не хочете це бачити.

Рак 22 червня – 22 липня

Ракам цього тижня бракуватиме годин у добі, але зовсім не забракне удачі у фінансовій сфері. Можна бути впевненим у тому, що більшість ідей будуть вдалими, але краще не витрачатись зайвий раз на непотрібні покупки. Спробуйте уявити свої бажання та рухайте до них.

 

Лев 23 липня – 23 серпня

Леви відчувають брак енергії, і це не дивно. Вам пора навчитись відпочивати без сотні додаткових справ. Це життєво необхідно для хорошого настрою і продуктивності. Тому зважтесь на те, щоб провести вільний час без усіх та без усього.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Діви цього тижня з легкістю впораються з усіма організаційними справами, а також зможуть  зміцнити свій  авторитет. Це дуже важливий крок для того, щоб рухатись далі, адже вам бракує сміливості, щоб проявляти себе на всі 100%. Пора це змінювати

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Терези упіймали хвилю покращення фінансів, тож важливо зараз не збавляти темпів, а також не відволікатись на думки інших людей. ВИ знаєте, що потрібно робити, тож рухайтесь до своїх цілей. Звісно ж, можна робити перерви на відпочинок, але не на лінування…

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Скорпіони зараз отримають можливість кардинально змінити своє життя через розширення світогляду. Можливо, деякі ваші принципи вже давно вичерпали себе і не приносили вам жодного позитиву. Чи не час взятись за давні мрії?

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

Стрільці дуже добре знають, що їм потрібно для щастя, але чомусь знаходять відмовки, щоб не робити для цього нічого. Тому вас частенько захоплюють негативні думки, що не найкраще позначається на вашому житті. Пора взяти ситуацію у свої руки.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

Козероги наприкінці липня відчують нестабільність у всіх сферах життя. Вам здаватиметься, що удача то приходитиме, то втікатиме від вас. Але не потрібно покладатись лише на неї, просто ставтесь легше до подій та не беріть близько до серця..

Водолій 21 січня – 18 лютого

У Водоліїв стартує дуже романтичний період у житті, а любов освітить майже все навколо та допоможе забути про проблеми та незгоди. Звісно ж, ніхто не каже про чарівну паличку, але глибокі почуття, позитивний світогляд і підтримка близьких справді можуть змінити світ.

Риби 19 лютого – 20 березня

Рибам цього тижня пора попрощатись з усім мотлохом у своєму життя. Можна почати з прибирання вдома, а тоді перейти до очищення  думок і зміни кола спілкування. Ви надто довго тримаєтесь на одному рівні без змін