Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 10 серпня по 16 серпня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 10 серпня по 16 серпня)

2643

Овен 21 березня-20 квітня

Назрівають помітні зміни у професійній кар’єрі та серйозні випробування на міцність і грамотність. Будьте обережніші з привабливими пропозиціями особистого характеру.

Телець 21 квітня-21 травня

Сприятливий період для реалізації амбітних планів, тож не витрачайте час на дрібне та рутинне, зосередьтеся на чомусь одному. Якщо руйнуватиметься якийсь задум, буде інший варіант.

Близнята 22 травня-21 червня

Не поспішайте кидатися в крайнощі, ситуація скоро налагодиться. Уважніше прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, він може підказати єдине правильне рішення.

Рак 22 червня-22 липня

Постарайтеся дивитися на світ позитивно. Внутрішнє напруження краще взяти під контроль ще до того, як воно ускладнить вам життя. Уникайте непотрібних розмов та суперечок.

Лев 23 липня-23 серпня

Сприятливий період для навчання, самовдосконалення, підвищення професійного рівня. Багато інших справ рухатимуться за інерцією. У вихідні приготуйтеся до приємної поїздки.

Діва 24 серпня-23 вересня

Не виключені деякі випробування і труднощі. Постарайтеся зосередитися на найголовнішому, а розуміння та підтримку отримаєте. Дрібні перешкоди не завадять здійсненню мрій.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Рішучість та спритність – ось ваші козирі цього тижня, навіть не думайте зволікати й сумніватися. Фортуна сприятиме тим, хто збирається святкувати чи вирушати в далеку подорож.

Скорпіон 24 жовтня-22 листопада

Легко доб’єтеся бажаного, якщо дійсно цього захочети. Загостриться бажання надійності та стабільності, а у вихідні ситуація, яка вас турбує, “розрулиться” майже без вашої участі.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

З’явиться можливість проявити себе в новій справі, ймовірний додатковий прибуток. Але свої ідеї та пропозиції доведеться відстоювати. Порадує побачення або зустріч із друзями.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Настрої та обставини цього тижня спонукатимуть навести лад у думках, речах та справах. Гарненько подумайте, перш ніж заглиблюватися у будь-які інтриги та конфлікти.

Водолій 21 січень-18 лютого

Постарайтеся окреслити плани на тиждень і чітко за ними діяти. Відгородить себе від непотрібних контактів і балачок на абстрактні теми. Приділіть увагу дітям і старшим родичам.

Риби 19 лютого-20 березня

На роботі не давайте сісти вам на шию, можуть виникнути конфліктні ситуації як результат неуважності чи невпевненості у власних силах. Більше довіряйте близьким та коханим.

Коментарі