додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 3 травня по 9 травня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 3 травня по 9 травня)

13391

Овен 21 березня – 20 квітня

Ви прагнете вибратися зі складної ситуації, докладаєте чималих зусиль для того, щоб зрушити з місця, але все навколо немов зупиняється. Словом, ви не можете нічого робити і нікуди йти, тупцюєте на місці.

Телець 21 квітня – 21 травня

На вас очікує справжній тріумф, перемога, на яку ви вже давно заслуговуєте. І ось нарешті вас усі вітають, а ви можете навіть висловити промову вдячності перед широким загалом і насолодитися цим успіхом.

Близнята 22 травня – 21 червня

Тиждень обіцяє бути спокійним, але дещо нуднуватим, коли відбуваються звичні процеси, ви виконуєте ту саму роботу, що і завжди, ну хіба що можете отримувати за неї дещо більше грошей, що вже приємно.

Рак 22 червня – 22 липня

У ваше життя вривається щось нове і дуже надихаюче, і тут, звичайно, складно стриматись і не проявляти жодних емоцій, але вам зараз варто поводитися статечно і сприймати усі зміни так, ніби ви усе життя так прожили.

Лев 23 липня – 23 серпня

Голова переповнена новими ідеями, мізки працюють дуже потужно. Таке враження, що у вас зараз немає іншого виходу, як вигадати собі новий шлях поступу, бо всі попередні вже непридатні для просування.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Тиждень обіцяє гроші та достаток, бо приходять досить значні статки, що можуть сформувати вам надійний фундамент на майбутнє. Це не просто трохи більше грошей, ніж зазвичай, це справді щось дуже значне.

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Ви зараз пожинаєте плоди своєї попередньої роботи, отримуєте нагороди та всілякі заохочення. І цей тиждень варто провести, нагороджуючи себе, відпочиваючи і святкуючи свої здобутки, бо ви того варті.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Гроші, майно та віра в людство нині під загрозою. Вас намагатимуться обдурити, пограбувати, але все це у дуже хитрий спосіб прикриваючись благими намірами. Тому будьте особливо уважними, коли вам щось пропонують.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

Слово за слово і ось уже розмова переростає у взаємні звинувачення, з’ясування стосунків та суперечку. І слова вже не підбираються, епітети досить жорстокі. А завершитися все може кардинально – розставанням.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

Тиждень може бути трохи сумним від невизначеності та туману, який поширився навколо вас. Ви не зовсім розумієте, що відбувається, і деякі моменти можуть вас лякати. Намагайтеся внести ясність і з’ясувати правду.

Водолій 21 січня – 18 лютого

Можлива дорога, але не у нові та незвідані місця, а у добре відомі вам, ви повертаєтесь туди, де вам колись було дуже добре. І ця поїздка буде надзвичайно вчасною і вдалою, вона піднімає ваш настрій і надихає.

Риби 19 лютого – 20 березня

Знадобиться вся ваша рішучість і сміливість, а ще розум. І все це для того, щоб бути успішними в особистому житті. Так, у любові також треба виявляти сміливість та інколи йти у наступ.