Головна Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 23 по 29 листопада)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 23 по 29 листопада)

6481

Овен 21 березня-20 квітня

Не все втрачено, життя не закінчено, поки в тебе є хороша історія і друг, якому її можна розповісти. Гороскоп на тиждень для Овнів обіцяє знайомство з людиною, яка переверне життя в хорошому сенсі. Просто будьте готові відкритися!

Телець 21 квітня-21 травня

Рухайтеся не до того, щоб досягти успіху, а до того, щоб ваше життя мало сенс. Для знаку Телець гороскоп на тиждень прогнозує високу результативність, але за однієї умови. Ви повинні не просто працювати «на автоматі», а любити те, що робите!

Близнята 22 травня-21 червня

Не буває безвихідних ситуацій. Бувають ситуації, вихід із яких вас не влаштовує. Гороскоп на тиждень з 16 до 22 листопада для Близнюків попереджає: в жодному разі не опускай руки. Вихід завжди є, головне – помітити його, а не виламувати закриті двері!

Рак 22 червня-22 липня

Не буває невдач – тільки досвід і ваші реакції. Повірте, це не просто слова. Невдача – не кінець світу, а шанс переглянути свої помилки, визначити слабкі сторони, удосконалити їх і з новими силами увірватися в боротьбу. Успіх вже поруч!

Лев 23 липня-23 серпня

Натхнення приходить від щоденної роботи. Перевірено! Відгородіться від чужих проблем, повністю зануртеся в роботу над своїми проєктами. Керівництво обов’язково оцінить ваше завзяття на роботі!

Діва 24 серпня-23 вересня

Успіх приходить тільки до тих, хто сміє намагатися. Хочете запустити проєкт, який здається друзям і колегам повним божевіллям? Вперед! Досить відкладати на потім. Всі критики та недоброзичливці кусатимуть лікті від заздрощів вже до кінця тижня.

Терези 24 вересня-23 жовтня

Мрії – це голоси наших можливостей. Якщо по-справжньому чогось хочете, шукайте те, що допоможе цього досягти. Не дарма кажуть, захочеш – знайдеш можливість, не захочеш – знайдеш сотні відмовок.

Скорпіон 24 жовтня-22 листопада

Не так важливо, як повільно ви просуваєтеся, головне, що ви не зупиняєтеся. Успіх не звалиться з неба. Ви не отримаєте все й відразу. Але старанність і цілеспрямованість обов’язково приведе до мети.

Стрілець 23 листопада-21 грудня

Гороскоп на тиждень для знаку Стрілець попереджає: час безцінний, подумай, на кого і на що ви його витрачаєте. Одного разу ви можете обернутися – роки пройшли, а життя не змінилося на краще. Все тому, що успіх залежить не від часу, а від зусиль, які заради нього прикладаєш. Встаньте з дивану і почніть діяти вже зараз.

Козеріг 22 грудня-20 січня

Гороскоп каже: поки ви не здаєтеся, ви сильніше своєї долі. Найуспішніші люди – воїни, які вистояли перед життєвими випробуваннями, оговталися після численних невдач і продовжили боротьбу. Тільки так відчувається смак успіху. Тільки так він цінується.

Водолій 21 січень-18 лютого

Гороскоп говорить: немає ціни тим, хто любить нас такими, якими ми є. У кожному з нас є світла і темна сторона. І мати поруч людей, які бачили і прийняли їх обидві, велика удача. Не забувайте нагадувати близьким, як ви їх цінуєте і боїтеся втратити. Це завжди приємно чути.

Риби 19 лютого-20 березня

Гороскоп на наступний тиждень для знаку Риб попереджає: майбутнє приходить, коли відпускаєте минуле. Позбудьтеся натиску вже зроблених помилок, витягніть з них уроки і зрозумійте, як діяти, щоб досягти цілей. Пам’ятайте, що минуле тягне вас вниз. Тільки звільнившись від нього, ви зможете злетіти!

Коментарі