додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 20 по 26 вересня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 20 по 26 вересня)

17433

Овен 21 березня – 20 квітня

Ваші фінансові справи значно поліпшуються – доходи зростають, можливості їх примножити також збільшуються, і ви отримуєте не голослівні обіцянки, а цілком конкретні кошти, аванси, завдатки та інші форми фінансування.

Телець 21 квітня – 21 травня

Вимальовується чудова можливість познайомитися з привабливими людьми, які можуть невдовзі стати вам дуже близькими. Словом, буде нагода оновити свої контакти і закохатися. Або просто пофліртувати з приємними співрозмовниками.

Близнята 22 травня – 21 червня

Навколо вас усе більше і більше людей. Крім того, що ви зараз – неймовірно привабливі, тягнуться до вас ще й через те, що ви здатні об’єднати громаду навколо цікавих ідей та проектів, надихнути та обмалювати привабливі перспективи.

Рак 22 червня – 22 липня

Ви вже і не рахуєте усі ті перемоги, що здобуваєте останнім часом. Їх уже не багато, а дуже багато, ви здатні піднятися на дуже високий рівень, ще й інших за собою повести, показати людям мету, запалити бажання її здійснити.

Лев 23 липня – 23 серпня

Все може скластися зовсім не так, як ви планували – все валиться з рук, зустрічі скасовуються в останній момент, ви все більше нервуєте, і від того все розвалюється. Не плануйте нікуди їхати, бо це загрожує повним хаосом.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Збільшується вірогідність стати жертвою шахраїв, вас намагатимуться ошукати чи ще якось обдурити, тож не зайвим буде триматися подалі від будь-яких оманливих і надто щедрих пропозицій.

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Сімейні справи будуть провідними, втім, вам немає на що нарікати, адже у вас буде чудова нагода зібратися усім разом і відсвяткувати якісь родинні події, відчути поряд близьких вам людей, особливо тих, кого ви давно не бачили.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Грошей нині має бути дуже багато, можливо, це бізнес дасть вам чималий прибуток чи якраз прийшов час, коли вам повертають великі суми, а може, якісь родичі вирішили розщедритись і побалувати вас подарунками та грошима.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

Один із тих тижнів, які не запам’ятовуються, але з яких переважно і складається наше життя – трохи звичної роботи, знайомих маршрутів, сталих звичок, набридливих ритуалів. Але все влаштовує, тож жодних змін не передбачається.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

Цього тижня десь зникають гроші, ви нібито робите все те, що й завжди, але фінанси вперто співають романси. Можливо, питання в тому, що старі схеми вже не працюють, а ви вперто намагаєтесь підганяти стару шкапу.

Водолій 21 січня – 18 лютого

Надзвичайно спокійний тиждень, коли можна особливо не перейматися різними проблемами, а тихо собі кайфувати, від цього життя і від себе. Можливо, ви вирішили взяти відпустку і насолодитися оксамитовим сезоном?

Риби 19 лютого – 20 березня

Через підвищений загальний емоційний тон можуть відбутися гострі суперечки – ви не прийдете до спільної думки через якісь розходження думок. Причому, як із давніми опонентами, так і з близькими людьми, що призведе до тривалих сварок.