додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка (з 14 червня по 20 червня)

Гороскоп від Івана Круп’яка (з 14 червня по 20 червня)

14693

Овен 21 березня – 20 квітня

Можливі якісь подорожі і взагалі активний відпочинок, але не вдома, а все ж десь у дорозі, на новому місці, бо вам захочеться і враження нові отримати, і перезавантажитись, і трохи грошей витратити на себе.

Телець 21 квітня – 21 травня

Вам цього тижня варто бути напрочуд рішучими, бо доводиться робити важливі кроки й обирати подальший шлях, й оці всі довгі сумніви і вагання вас можуть просто знесилювати. Тож заплющуйте очі, тягніть жереб і робіть уже щось.

Близнята 22 травня – 21 червня

Роботи буде вдосталь, тож розслаблюватися і відпочивати ніколи. Але всі витрачені зусилля компенсуються – ви отримуєте гарну винагороду, схвальні відгуки, компліменти і просто гроші за свою сумлінну працю.

Рак 22 червня – 22 липня

Життя завмерло. Можливо, ви так потребуєте відпочинку чи переосмислення свого життя, що робите все від вас залежне для того, щоб призупинити цю шалену біганину і пожити у тиші та спокої.

Лев 23 липня – 23 серпня

Ви своїм гострим словом та нестримними емоціями можете зруйнувати те, що зводили вже тривалий час: добрі стосунки, спільні проекти, тісну дружбу. Ваші слова нині не просто ранять, але і вбити можуть.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Відчуваєте трохи занепокоєності. Вас починають діставати люди, набридати, нав’язувати свою думку, навіть коли ви її не запитуєте. Тому може виникнути бажання заховатися від усього цього світу і десь пересидіти.

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Дуже приємний тиждень, який буде наповнений спілкуванням з гарними людьми, спогадами, словом, милими теревенями, а ще творчістю та надіями на радісне майбутнє. А ще хтось принесе вам гарні й обнадійливі новини.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Тиждень обіцяє суцільні свята: і у вузькому колі близьких людей, і у широкому – з малознайомими, але веселими колегами. Влаштуйте собі свято, бо душа шалено його просить. А бажання душі потрібно здійснювати.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

Одночасно відбувається завершення важливого етапу у вашому житті і тут же, без особливого вступу і часу на відпочинок, розпочинається і щось нове. Тому вкрай важливо буде потурбуватися про своє здоров’я.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

Цілі, які ви перед собою ставите, потроху здійснюються, особливо ті, що стосуються вашої родини. Приміром, щодо спільного відпочинку чи подорожей. Втім, спільні великі покупки теж можуть стати цілком реальними.

Водолій 21 січня – 18 лютого

Життя налагоджується, і досить непогано. Ви нарешті почуваєтеся дуже впевнено, захищено, заможно, ви можете собі дозволити багато чого матеріального, та й ваші інші бажання ви зараз цілком здатні реалізувати.

Риби 19 лютого – 20 березня

З грошима може бути досить сутужно. Вам їх зараз потрібно чимало, але немає звідки взяти, тож ви звертаєтеся до усіх, відкриті для будь-яких пропозицій, аби тільки забезпечити себе чи ваших близьких потрібною сумою.