додому Гороскоп від Івана Круп'яка Гороскоп від Івана Круп’яка з 18 по 24 вересня

Гороскоп від Івана Круп’яка з 18 по 24 вересня

926

Овен 21 березня – 20 квітня

Новий тиждень здається Овнам безтурботною казкою. Ви забудете про усі справи і  порините у власні захоплення. Не переживайте, часом варто відірватися від землі і розслабитися.

Телець 21 квітня – 21 травня

На початку тижня ви зрозумієте, що сильно помилялися в людях. Намагайтеся тримати свої секрети в таємниці, інакше про них дізнаються всі.

Близнята 22 травня – 21 червня

Близнюкам варто приборкати свій гнів. Приблизно в середу у вас можуть початися проблеми в спілкуванні з людьми. Працюйте над собою і вчіться стримувати емоції.

Рак 22 червня – 22 липня

Кожного дня ви будете чимось зайняті, часу на відпочинок практично не залишиться. Однак потім ви зрозумієте, що все це було не дарма, втома буде приємною.

Лев 23 липня – 23 серпня

Левам варто бути максимально обережними. У якийсь момент вам здасться, що все йде дуже добре. Однак це лише затишшя перед бурею – доля готує для вас випробування.

Діва 24 серпня – 23 вересня

Цей тиждень принесе вам можливість поліпшити своє матеріальне становище. Крім цього, ви дізнаєтеся, що вас дуже цінують на роботі.

Терези 24 вересня – 23 жовтня

Новий тиждень буде дуже важливим для Терезів. Ви можете зрозуміти, що карма дійсно жорстока. Доведеться відповідати за свої вчинки і робити висновки, які допоможуть вам не помилитися в подальшому.

Скорпіон 24 жовтня – 22 листопада

Варто почати планувати свій час. Не дозволяйте лінощам та розвагам забирати у вас найцінніший ресурс. Перед вами стоїть ще багато невирішених завдань.

Стрілець 23 листопада – 21 грудня

Стрільці будуть веселитися, пригоди принесуть чимало хороших емоцій. Однак до вихідних вам варто взяти паузу. Не забудьте приділити час своїй родині.

Козеріг 22 грудня – 20 січня

Козерогам варто готуватися до серйозних втрат. Кінець тижня принесе вам чимало неприємностей. Постарайтеся не впадати в істерику, все можна вирішити, головне вчасно почати діяти.

Водолій 21 січня – 18 лютого

Зорі обіцяють Водоліям тиждень, наповнений романтикою. Ви з головою підете у вир любові і розчиніться у взаєминах. І це чудово, насолоджуйтесь!

Риби 19 лютого – 20 березня

Зорі обіцяють Рибам непростий тиждень. Не обійдеться без скандалів і неприємностей. Однак вам варто не піддаватися на провокації і робити те, що задумали.